Najlepsza recenzja gry Bodycam: wydanie wczesnego dostępu jutro.

Bodycam, nowa gra, która stała się viralem dzięki swojej brutalnej, ultra-realistycznej oprawie wizualnej, wydaje się być stworzona dla graczy tęskniących za dawnymi dobrymi czasami Call of Duty. Dzięki swoim multiplayerowym trybom i wizualnej strzelaninie, tytuł na PC wydaje się być przeciwieństwem nowoczesnych, darmowych gier. Nie znajdziesz tu możliwości przebierania się za Iron Mana czy Snoop Dogga. Zamiast tego, gra ta jest po prostu strzelaniną z głównym hakiem: akcja z pierwszej osoby wygląda tak, jakby została uchwycona za pomocą kamery noszonej przez policjantów na służbie. Aby osiągnąć ten efekt, młodzi deweloperzy Bodycam (para nastolatków z Francji) wykorzystali najnowsze technologie w rozwoju gier, Unreal Engine 5. Zaledwie kilka gier zbudowanych na potężnym programie oprogramowania zostało wydanych, co stawia Bodycam w ekskluzywnym klubie. Kiedy zatem będziesz mógł w nią zagrać? Oto, co musisz wiedzieć o Bodycam.

Bodycam – gra pierwszoosobowa

Bodycam to multiplayerowa strzelanka z widokiem z pierwszej osoby (FPS) na PC, cechująca się niemal fotorealistyczną grafiką. Gra stała się viralem po tym, jak internauci zainteresowali się nią. Wideo podglądu gry na kanale YouTube jackfrags zdobyło ponad cztery miliony wyświetleń, podczas gdy kontrowersyjny streamer Kick Jon Zherka określił ją jako „największą innowację w historii FPS”. Większość uwagi skupiła się na realistycznej grafice gry i autentycznym rozgrywce. Deweloperzy stworzyli jej surowe, minimalistyczne wnętrza i naturalne oświetlenie za pomocą Unreal Engine 5, zestawu narzędzi programistycznych, który może tworzyć bardziej przekonujące światy interaktywne, używając płynnej animacji i oświetlenia odbijającego się od obiektów.

Jednakże, jak na razie, oprogramowanie zostało głównie wykorzystane do tworzenia mniejszych doświadczeń prezentujących jego możliwości. Dlatego nie jest jasne, jak bardzo kompletną grą będzie Bodycam. Niemniej jednak, zapowiedzi pokazały serię broni, w tym karabin szturmowy Scar, który jest charakterystyczny dla strzelanek, takich jak seria Call of Duty, strzelba i pistolet. Mapy, które dotychczas widzieliśmy, obejmują platformę wiertniczą, pole treningowe i las, a tryby konkurencyjne obejmują pojedynki śmierci dla maksymalnie 10 graczy, 5v5 drużynowe pojedynki śmierci oraz 5v5 z bombą na ciele.

Jednak twórcy chwalą się, że nie jest to symulacja w stylu Call of Duty i innych militarystycznych gier. Dlatego najwięksi konkurenci mogą to być bardziej taktyczne, zespołowe strzelanki, takie jak ulubione w e-sporcie Counter-Strike i ostatnia premiera Gray Zone Warfare.

Kiedy premiera Bodycam?

Bodycam zostanie wydane w systemie wczesnego dostępu na platformie Steam już jutro (7 czerwca).

Źródło : www.bing.com