Najlepsza oferta na klawiaturę do gier Asus Rog Strix Scope TKL – teraz 34% taniej!

Zestawy klawiatur mechanicznych są już od ponad dekady powszechne w grach komputerowych, istnieje wiele opcji, które można dostosować do preferencji graczy.

Asus Rog Strix Scope TKL – idealna klawiatura dla graczy

Obecnie najpopularniejsze klawiatury do gier to zwykle mniejsze formy, zazwyczaj Tenkeyless, 75 lub 65 procent, posiadają szybkie czerwone przełączniki mechaniczne i są bezprzewodowe. Jednym z doskonałych przykładów takiej klawiatury jest Asus Rog Strix Scope TKL, która obecnie jest tańsza niż kiedykolwiek na Amazon US.

Klawiatura Strix Scope ma formę Tenkeyless, czyli TKL, która usuwa klawiaturę numeryczną z prawej strony klawiatury, ale zachowuje klawisze domowe, strzałki i klawisze funkcyjne, chociaż Asus zdecydował się umieścić ikony multimedialne na strefie ostatnich ośmiu klawiszy funkcji.

To daje więcej miejsca na myszy lub podkładce pod mysz, gdy grasz w gry typu FPS, a także ma przedłużony lewy klawisz CTRL, więc nie musisz tak bardzo wyginać palca wskazującego, gdy chcesz się kucnąć/chodzić w Counter-Strike i innych grach.

Ta wersja Strix Scope posiada własne, czerwone przełączniki optyczno-mechaniczne Rog RX od Asus, które posiadają centralne podświetlenie RGB, zapewniają stałą, bezluzgowe nacinanie klawisza z minimalnym opóźnieniem odbezpieczającym.

Możesz podłączyć klawiaturę Strix Scope do trzech różnych urządzeń jednocześnie, ponieważ posiada połączenie bezprzewodowe 2,4 GHz, Bluetooth oraz połączenie USB, które służy również do ładowania. Dołączony jest także podpórka nadgarstka, która przydaje się podczas długotrwałego pisania na klawiaturze.

Z tym limitowanym rabatem 34% klawiatura ROG Strix Scope to imponująca oferta. Możesz także sprawdzić listę najlepszych klawiatur mechanicznych do gier przygotowaną przez Digital Foundry, aby porównać ją do innych najlepszych opcji przed zakupem.

Źródło : www.vg247.com