Najlepsza broń w nowym świecie ujawniona przez Shroud


Nowy Świat, nowe PC MMO firmy Amazon, jest obecnie najpopularniejszą grą na Twitchu i jedną z najpopularniejszych gier na świecie. Nie wiadomo, czy ta popularność się utrzyma, ale w tej chwili przyszłość MMO wygląda obiecująco. Oczywiście jakość gry jest największym powodem, dla którego została zdjęta, ale innym ważnym powodem jest to, że grają w nią wszyscy najlepsi streamerzy, w tym Shroud, jeden z najpopularniejszych streamerów Twitcha na świecie.

Jak można się spodziewać, ten pierwszy Kontratak pro ma wiele do powiedzenia na temat gry, a nawet ostrzega, że ​​zwykli gracze powinni trzymać się od niej z daleka. Jeśli masz zamiar zagrać w MMO, Shroud zaleca użycie łuku.

„W ogóle nie ma nic złego w łuku, wyrządza on wiele szkód” – powiedział Całun podczas niedawnego strumienia. „Ma całkiem solidną mobilność, ma całkiem solidny obszar działania. Jest całkiem solidny. Ma przyzwoitą mobilność, dobry odrzut, ma dobre spowolnienia, ma dobry obszar działania, ma dobry pojedynczy cel… to nie jest „To jest nie jest niesamowity w jednej konkretnej rzeczy, ale jest całkiem przyzwoity, co sprawia, że ​​jest to dla mnie fajna broń. Lubię być ogólnie przyzwoicie.

Na razie trudno wypowiadać się o najlepszej broni w grze. To powiedziawszy, nie można zaprzeczyć, że łuk jest jedną z lepszych broni w grze i, jak zauważa Shroud, świetnie nadaje się do wszechstronnej gry.

Nowy Świat jest dostępny za pośrednictwem komputera i tylko komputera w tej chwili. Obecnie Amazon nie ma świata, jeśli gra trafi na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X, Nintendo Switch lub jakąkolwiek inną platformę do gier. Biorąc pod uwagę jego popularność, nie bylibyśmy zaskoczeni, gdyby przeniósł się na więcej platform, ale wiele przebojowych gier na PC, w tym MMO, pojawiło się na PC i tam pozostało. Najbardziej znanym przykładem jest World of Warcraft, ale ostatnie przykłady obejmują Valheim oraz Fasmofobia.

Aby uzyskać większy zasięg na Nowy Świat i wszystkie rzeczy związane z grami, kliknij tutaj. W międzyczasie, jak zwykle, zachęcam do przejrzenia sekcji komentarzy ze swoimi przemyśleniami lub, alternatywnie, napisz do mnie na Twitterze @Tyler_Fischer_ i daj mi znać tam. Czy zgadzasz się z podejściem Shrouda do łuku? Nowy Świat?

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=7541ED98BEFF4EECA298888C4D90ACE7&url=https%3A%2F%2Fcomicbook.com%2Fgaming%2Fnews%2Fnew-world-game-shroud-best-weapon%2F&c=7327668760621947320&mkt=fr-fr