Najlepsza 3 liga e-sportowa, na którą warto zwrócić uwagę jako profesjonalny gracz


Streszczenie

eSports reprezentuje świat konkurencyjnych i planowanych sesji gier wideo

eSport to branża, która stale rośnie zarówno pod względem popularności, jak i przychodów

eSports reprezentuje świat konkurencyjnych i planowanych sesji gier wideo. Ponieważ profesjonalne gry są coraz poważniej traktowane, zaobserwowano, że gracze z różnych lig, narodów, a nawet drużyn uczestniczą w ligach e-sportowych lub turniejach gier, takich jak Counter-Strike, Pubg, Fortnite, Call of Duty, League of Legends, Madden NFL i Overwatch, aby rywalizować i wygrywać nagrody pieniężne w zaciszu własnego domu. Ci gracze są obserwowani, podziwiani i śledzeni przez miliony fanów na całym świecie, którzy uczestniczą w wydarzeniach na żywo lub analizują swoje strategie gry online. Niektóre z popularnych serwisów streamingowych, takich jak YouTube, pozwalają również widzom śledzić swoich ulubionych graczy podczas gry w czasie rzeczywistym.

Zakres kariery w e-sporcie

eSport to branża, która stale się rozwija, zarówno pod względem popularności, jak i przychodów. W roku 2017 globalny obrót e-sportowy oszacowano na około Rs. 52 412,21. Według Statista szacuje się, że do 2021 r. rynek przekroczy 1 miliard. Więcej o połowę w porównaniu z poprzednim rokiem.

Podczas gdy liczba widzów na głównych rozgrywkach stadionowych stale rośnie w szybkim tempie, ponieważ fani starają się złapać swoje ulubione drużyny na meczu, oglądalność online również rośnie. To sprawia, że ​​gry e-sportowe są lukratywnym rynkiem nie tylko dla graczy gier wideo online, ale także dla różnych marek i producentów gier wideo, co sprawia, że ​​jest to dobry wybór kariery dla początkujących entuzjastów.

Najlepsza 3 liga e-sportowa

eSport to dziedzina, która sprzedaje marzenie o zostaniu zaawansowanym profesjonalistą w branży. Według statystyk 83% nastoletnich dziewcząt i 95% nastoletnich chłopców gra regularnie w te gry wideo online. Dzięki stale rosnącej popularności konkurencja w eSportach jest zacięta, a setki graczy rywalizuje o automaty i nagrody. Niektóre z popularnych lig e-sportowych w Indiach to:

  1. Call of duty ligi:

Call of Duty to popularna seria gier wideo FPS wydana przez Activision. Zapoczątkowana w 2003 roku gra skupia się na II wojnie światowej. Jednak z biegiem czasu w serii pojawiły się gry osadzone w różnych sceneriach. Najnowsza odsłona gry, Call of Duty: Vanguard, została udostępniona szerokiej publiczności 5 listopada 2021 roku.

Gry e-sportowe to lukratywny rynek nie tylko dla graczy gier wideo online, ale także dla różnych marek i producentów gier wideo Źródło: Unsplash

2. Światowa trasa Dragon Ball FighterZ:

Dragon Ball FighterZ World Tour to kolejna popularna globalna seria turniejów dla graczy zainteresowanych przebojowymi grami walki. Grę opracowała firma Bandai Namco Entertainment, Inc.

3. Mistrzostwa Świata League of Legends:

League of Legends World Championship to coroczny flagowy turniej League of Legends, który jest również powszechnie uznawany za jedną z najczęściej granych gier wideo na całym świecie. Mistrzostwa Świata League of Legends 2016 były jednym z najczęściej oglądanych wydarzeń e-sportowych na świecie, docierając do 43 milionów unikalnych widzów i 14,7 miliona jednoczesnych widzów.

Nie jest dziś niespodzianką, że profesjonalne gry oferują szerokie możliwości kariery nadchodzącemu pokoleniu. Zasługę za ten wykładniczy wzrost można przypisać jedynie rosnącej młodej populacji i wysokim możliwościom zarobkowym związanym z tą dziedziną. Wraz z wybuchem epidemii COVID-19 czas spędzany online również drastycznie się wydłużył, a więcej osób zanurza się w profesjonalnych grach, aby spędzać czas, a także zarabiać. Czy jesteś gotowy na pilota do gier?

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się, jak zacząć jako profesjonalny gracz

Ostatnia aktualizacja 17 wrz 2022

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6325e7fdf80c4c9fbbaa9dc3967fc7f6&url=https%3A%2F%2Fwww.telegraphindia.com%2Fedugraph%2Fcareer%2Ftop-3-esports-league-to-look-out-for-as-a-professional-gamer%2Fcid%2F1887182&c=16638246483663669239&mkt=fr-fr