Najlepsi streamerzy FPS, Shroud i Sacriel, łączą siły, by stworzyć nową grę survivalową


Deweloper Splash Damage łączy siły z dwoma największymi nazwiskami w strumieniowaniu FPS, aby stworzyć nową grę survivalową z otwartym światem, znaną obecnie jako Project Astrid. Michael „Shroud” Grzesiek i Chris „Sacriel” Ball są najbardziej znani z doskonałych wyników w grach takich jak CSGO, Valorant, Battlefield, DayZ, CoD Warzone i PUBG Battlegrounds. Teraz skupiają się na tworzeniu gier we współpracy z twórcą klasycznej wieloosobowej gry FPS Enemy Territory Quake Wars i spinoffem Gears Tactics.

„Chcę stworzyć najlepszą grę wszechczasów – to jest mój cel” — mówi Shroud, były zawodowiec Counter-Strike’a w filmie zapowiadającym Project Astrid. Sacriel, jeden z najpopularniejszych brytyjskich streamerów wszechczasów na Twitchu, dodaje: „Jednym z moich marzeń od kilku lat było wejście na Twitcha i zobaczenie ludzi grających w grę, w której byłem częścią”.

Do pary dołącza dyrektor kreatywny Splash Damage, Lance Winter, aby ogłosić swój nowy projekt, który, jak mówi Shroud, został zainicjowany wiadomością od Sacriel z pytaniem, czy byłby zainteresowany wspólnym stworzeniem gry. „Natychmiast uderzyłem go trzema słowami:„ Tak, spadam ”. Następnie para połączyła się z Splash Damage, która, jak mówi Winter, była już w trakcie rozpoczynania prac nad nową, skoncentrowaną na przetrwaniu grą w otwartym świecie .

Wygląda na to, że głównym zaangażowaniem tej pary będzie doskonalenie tego doskonałego wyczucia, które definiuje najlepszych strzelców. „Pamiętam swoje pierwsze zabójstwo w mojej pierwszej grze survivalowej”, wspomina Sacriel z entuzjastycznym spojrzeniem, „ponieważ te gry opowiadają więcej historii niż jakikolwiek inny gatunek”. Jako dwie najbardziej rozpoznawalne nazwiska w grach FPS, z pewnością mają duże pojęcie o tym, co sprawia, że ​​strzelanka klika.

„Dla mnie tym, co sprawia, że ​​przetrwanie jest niezwykle fascynujące, jest wszechobecne poczucie napięcia i dramatu” — wyjaśnia Winter, mówiąc, że zespół jest podekscytowany „zrobieniem czegoś naprawdę nowego w przetrwaniu”. Splash Damage, które obecnie pracuje nad Transformers Reactivate, ma 20-letnią historię sięgającą ukochanego spinoffu Wolfenstein Enemy Territory i jego kontynuacji Quake Wars, aż po pracę nad Gears of War 4, Gears 5 i Halo The Master Chief Collection , wraz z tworzeniem spin-offu gry strategicznej Gears Tactics.

Projekt Astrid jest obecnie w fazie przedprodukcyjnej, a więcej szczegółów pojawi się w najbliższej przyszłości. W międzyczasie zarówno Sacriel, jak i Shroud mają omówić wiadomości na swoich kanałach Twitch po ogłoszeniu.

Sprawdź więcej najlepszych nadchodzących gier w 2023 roku, aby znaleźć wiele potencjalnie świetnych przyszłych hitów, takich jak mocno krążący plotek Counter-Strike 2, a także wszystkie nasze ulubione gry wieloosobowe na PC, abyś miał mnóstwo zajęć, dopóki nie nadejdzie więcej wiadomości.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6413ad84027242cb8dbe6164a98d200c&url=https%3A%2F%2Fwww.pcgamesn.com%2Fproject-astrid%2Fshroud-sacriel-new-survival-game%3Fdriver%3Dmgg&c=14018701061368461743&mkt=fr-fr