Najlepiej działające zespoły CS:GO w 2021 r.


Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) pozostawił niezatarty ślad w społeczności graczy. Jest to jeden z najtrudniejszych meczów do rozegrania i warto oddać cześć i uznanie najlepszym graczom, zwłaszcza drużynom. W końcu sukces w takiej grze wymaga pracy zespołowej.

1. NaVi

Pełna nazwa zespołu to Natus Vincere. Jest włoski i oznacza urodzony, by wygrywać. Drużyna pochodzi z Ukrainy i jest pierwszą drużyną, która wygrała trzy główne turnieje Counter-Strike w ciągu zaledwie jednego roku. Zespół został założony w 2009 roku i w przeszłości przeszedł kilka zmian w składzie.

NaVi wyrobiło sobie markę w 2010 roku po zdobyciu 13 złotych medali. To utorowało zespołowi drogę do zgromadzenia armii fanów. W tym samym roku zespół powiększył się i dołączył do konkursów Dota. Chociaż CS:GO jest siłą zespołu, nie boją się bawić w inne gry, takie jak PUBG.

Jeśli szukasz drużyny, na którą możesz liczyć w zakładach na eSporty, NaVi jest dobrym na początek. Tylko upewnij się, że otrzymujesz bonusy, takie jak kod bonusowy GG Bet, jeśli chcesz postawić online.

2. Gambit E-sport

Ten zespół miał inną nazwę, Gambit Gaming. Założona w 2013 roku zajmuje drugie miejsce w CS:GO w 2021 roku. Oprócz CS:GO są również uczestnikami następujących gier:

 • Legendy Apex
 • Dota 2
 • Fortnite Battle Royale
 • Valorant

To było w 2016 roku, kiedy dołączyli do CSGO, co prawie się wydarzyło, ponieważ nabyli dla niego listę istniejących graczy. Jedną z kontrowersji, jakie miał zespół, było to, że ich trener wykorzystał błąd trenerski, który pozwolił im wykorzystać słabości wrogów. Trener został zawieszony, a zespół robił, co mógł, aby zarządzać postrzeganiem swoich fanów.

3. E-sport G2

Wcześniej znany jako Gamers2, zespół ten należy do hiszpańskiego składu założonego w 2013 roku. Obecnie działa w Niemczech. Jest to wiodąca organizacja, która ma różne składy w różnych grach. Oto kilka innych gier, w które grają:

 • League of Legends
 • Liga Rakietowa
 • Hearthstone
 • Valorant
 • Tęcza Sześć

To było w 2015 roku, kiedy zespół przejął Team Kinguin, co utorowało im drogę do dołączenia do CS:GO. To, co czyni je wyjątkowymi, to sposób, w jaki zdobywają różnych graczy i pozwalają im później odejść. Co więcej, mają nawet siostrzane drużyny, które rywalizują w EU Challenger Series.

4. Astrali

Astralis to duńska grupa, która rozpoczęła działalność w 2016 roku. Niektórzy właściciele zespołu to sami byli gracze, również z duńskiego stroju. W przeciwieństwie do innych drużyn, Astralis jest najbardziej znany z udziału w CS: GO. Jako ogromna grupa mają inne drużyny, które specjalizują się w innych grach, w tym FIFA i League of Legends. Oto ich najnowsze nagrody mistrzowskie:

 • DreamHack Mistrzowie Zima 2020
 • ESL One: Droga do Rio Europa
 • ESL Pro League Sezon 12 Europa
 • IEM Global Challenge 2020

Jedną z kontrowersji, przez które przeszła grupa, był konflikt interesów między nimi a serią BLAST PRO. Pominęli kilka turniejów, aby wziąć udział w kilku seriach BLAST, co wywołało negatywne emocje w społeczności graczy.

Virtus.pro

Ten zespół jest ogromny, w swojej historii reprezentowany był przez ponad 50 graczy. Działają w branży gier od 2003 roku i zdobyli ponad 100 złotych medali. W 2012 roku stworzyli kobiecy zespół.

W 2016 roku zespół spotkał się z oskarżeniami o używanie konta innej osoby jako zastępcy innego gracza. Przyznali, że złamali zasady i tym samym zostali usunięci z listy turniejowej. Kolejną porażką było to, że cały zespół Dota został usunięty w 2016 roku. Grupa musiała podjąć tę decyzję z powodu słabych wyników zespołu.

Często określany jako wiceprezes, Vitrus.PRO to rosyjska drużyna, która nie tylko króluje jako jedna z najlepszych drużyn w CS: GO, ale także w DOTA 2. w ich sukcesie w lidze, ramię w ramię z udanym składem CS: GO.

Streszczenie

CS:GO to bardzo popularna gra, nie tylko na stronach takich jak GG Bet, ale wśród wielu graczy, ponieważ oferuje to, czego szukają gracze. Ma tryby rywalizacji, które podnoszą stawkę, co oznacza, że ​​naprawdę musisz rozwijać swoje umiejętności, jeśli chcesz wygrać. Nawet jeśli gra jest zaledwie czwartą generacją oryginalnej, zajmuje miejsce jako jedna z najlepszych ze wszystkich jej wersji w swojej historii.
Source : https://www.gamesreviews.com/articles/10/best-performing-csgo-teams-in-2021/