Najdroższy skin w historii Counter-Strike został sprzedany za ponad milion dolarów

Najdroższa skórka w historii gier Counter-Strike została właśnie sprzedana publicznie za ponad milion dolarów. Skórki broni z popularnego taktycznego strzelca są wartościowe, ale ta osiągnęła najwyższą cenę w historii gry.

Odkrycie najdroższej skórki w historii CS:GO

Sprzedana skórka to StatTrak Factory New AK-47 w wzorze Blue Gem 661. Jest to unikatowa ozdoba wprowadzona do CS:GO w 2013 roku. Ostatnim razem, gdy w 2022 roku sprzedano wersję „Minimal Wear” tej skórki, osiągnęła ona cenę 400 000 dolarów.

Wartość skórki wynika głównie z jej niezwykłego kolorowania, które nadaje AK-47 błyszczący niebieskawy metaliczny wygląd. Skórki typu Blue Gem są uważane za najrzadsze i najdroższe w Counter-Strike. Właściciel niebieskiego noża odrzucił ofertę o wartości około 1,5 miliona dolarów, co uczyniło go najdroższą skórką w grze (przynajmniej według szacunkowej wartości).

Chociaż dokładna kwota, za którą sprzedano tę skórkę, nie została ujawniona, firma Valve, twórca gry, jest z pewnością zadowolona z tak spektakularnego osiągnięcia w świecie skórek CS:GO.

Źródło : www.bing.com