Najbardziej Pożądane Skórki Broni w Counter-Strike 2 – Top Designs

Najpopularniejsze skórki w grze Counter-Strike 2

W świecie Counter-Strike 2 (CS2), skórki broni stały się integralną częścią gry. Nie tylko nadają twoim broń unikalny wygląd, ale także dodają dodatkową wartość w formie rzadkości i ceny. Projekty broni nie wpływają w żaden sposób na ich wydajność w grze. Są raczej czynnikiem motywującym dla rozwoju gracza. W końcu, jeśli niedawno zakupiłeś drogą broń, mało prawdopodobne jest, że chcesz natychmiast usunąć grę. Przynajmniej będziesz zmotywowany, aby przejść na rynek Steam, aby sprzedać skórkę. Lub zrobisz to, korzystając z zewnętrznych stron. Ich zaletą jest możliwość wypłaty zarobków na kartę bankową lub portfel elektroniczny. Kupowanie skórek CS2 jest dość łatwe, zwłaszcza jeśli zweryfikowałeś swoje konto. Jednak jakie rodzaje broni są najbardziej popularne wśród skórek w CS:GO? Poniżej znajdują się karabiny i karabiny szturmowe, na których opracowano najwięcej wzorów:

AWP (Arctic Warfare Police)

Jest to potężny karabin snajperski, który może zabić wroga jednym strzałem w dowolną część ciała. Dlatego skórki do AWP zawsze cieszą się dużą popularnością wśród graczy. Mogą być ozdobione różnymi wzorami, kolorami i efektami, sprawiając, że ten karabin staje się prawdziwym dziełem sztuki. Koszt przedmiotów w grze dla tej broni jest znacznie wyższy niż dla alternatyw, takich jak Scout. Możemy wspomnieć legendarną skórkę Dragon Lore, której cena może osiągnąć wartość 100 000 USD. I to bez dodawania ekskluzywnych naklejek, które tylko zwiększą łączną kwotę.

AK-47

Ten karabin maszynowy jest symbolem tej serii strzelanin, nawet od wersji 1.6. Skórki na AK-47 również posiadają wysoką wartość, a gracze starają się znaleźć unikalne i stylowe opcje dla tej broni. Liczba wzorów przekracza kilkaset. Mogą to być opcje dostępne dla wszystkich kilku kolorów, jak i niezwykle rzadkie kopie. W chwili obecnej najdroższa skórka została zaprezentowana dokładnie dla AK-47. Co ciekawe, wygląd broni był klasyczny. Autor dodał tylko cztery naklejki z drużyny Titan z Major. To właśnie one uważane są za najdroższe i najrzadsze.

M4A4 i M4A1-S (Colt)

Oba te karabiny są standardową bronią dla antyterrorystów, a skórki na nie również cieszą się popularnością. Mogą zmienić wygląd karabinu, dodać różne tekstury i kolory. Ogólnie użytkownicy CS2 są podzieleni mniej więcej równo: niektórzy lubią opcję tłumika, podczas gdy inni wolą 30 nabojów w magazynku. Wśród drogich skórek możemy wspomnieć o M4A4 Roar. Należy pamiętać, że te karabiny mają ten sam problem co AK-47: są dostępne wyłącznie dla jednej ze stron (Colt dla antyterrorystów, a AK dla terrorystów).

Źródło : psxextreme.com