Nagraj najlepsze momenty – Jak korzystać z nagrywania gier w Steam?

Metoda rejestracji rozgrywki w grach Steam

Odkryj doskonały sposób na uchwycenie precyzyjnych głów w grze CS2! Nie potrzebujesz już oprogramowania innych firm do nagrywania godnych uwagi rozgrywek w Counter-Strike 2, DOTA lub w innych grach na platformie Steam. Oto wszystko, co musisz wiedzieć na temat korzystania z nagrywania gier w Steam.

Jak korzystać z rejestracji gry w Steam?

Steam oferuje ogromną kolekcję gier, w tym tych doskonałych do tworzenia wartościowych treści. Niezależnie od tego, czy chcesz przechwycić zabawne momenty w Among Us, czy wykonujesz imponujące główki w CS2, istnieje wiele chwil warte uwiecznienia.

Niemniej jednak, pobieranie oprogramowania innych firm i radzenie sobie z ustawieniami wideo może być czasochłonnym procesem. Valve ułatwił twórcom treści rejestrowanie klipów oraz graczom zawodowym przeglądanie swoich nagrań dzięki Steam Game Recording – programowi w aplikacji, który pobiera rozgrywkę. Działa podobnie do oprogramowania takiego jak NVIDIA GeForce i oferuje różne opcje rejestracji rozgrywki, dzielenia się nią z przyjaciółmi, czy tworzenia materiałów wideo.

Jak przystąpić do wersji beta rejestracji gier w Steam?

Aby przetestować ten program, który obecnie jest w fazie beta, musisz włączyć aktualizację beta Steama w ustawieniach.

Rozpocznij Steam i przejdź do ustawień.

Kliknij na „Interfejs”.

Wybierz opcję z „Uczestnictwo w beta testach klienta” inną niż „brak wybranego bety”.

Uruchom ponownie urządzenie.

Steam zajmie kilka sekund na zaktualizowanie się po ponownym uruchomieniu komputera. Po tej aktualizacja dostajesz dostęp do rejestrowania gier w wersji beta. Aby to zrobić, wróć do ustawień Steam i wybierz „Nagrywanie gry” z menu. Znajdziesz tam dwie opcje rejestracji swojej rozgrywki. Możesz zacząć nagrywanie od razu lub wybrać „Nagrywaj na żądanie” by zapisać krótsze klipy w trakcie gry.

Źródło : www.bing.com