Nadchodzi nowa Operacja w Counter-Strike 2 | Najnowsze plotki i przecieki

Counter-Strike 2: Nowy Operation na horyzoncie?

Ostatnio dataminer gry Counter-Strike 2 twierdzi, że nowe Operation jest na horyzoncie po niemal trzech latach nieobecności w grze, przynosząc ze sobą kilka istotnych aktualizacji kosmetycznych gry.

Nowa Operacja?

Counter-Strike 2 odnosi ogromne sukcesy dla Valve, wprowadzając istotne aktualizacje dla naklejek, nowych skórek dla Zeus’a, zmiany w rozgrywce, i wiele więcej. Jednak gracze od długiego czasu ubolewają nad brakiem nowej Operacji.

Ostatnią była Riptide, która została wydana we wrześniu 2021 roku. Operacje były rzadkością, a duże aktualizacje, które przynosiły nowe mapy, skrzynki, a nawet tryby gry kooperacyjnej, nie pojawiały się od dłuższego czasu.

Nowe informacje

Według dataminera Gabe Follower, w plikach CS2 znajdują się linie wskazujące na dodanie nowego komiksu, co towarzyszy tylko nowej Operacji. Ponadto, mapa Thera, Memento, Assembly, Pool Day, i Mills mogą być wkrótce dodane.

Dataminer zauważa również, że Valve przygotowuje nową skórkę dla broni oraz nowe elementy odzieży, pozwalając graczom na wybór własnych masek, nakryć głowy, ubrań i nie tylko.

Źródło : www.dexerto.com