MummAy opuszcza zazdrość zespołu · SickOdds


Team Envy ogłosił odejście Anthony’ego „mummAy” DiPaolo ze swojego składu Valorant we wtorek, 26 października. Wiadomość pojawiła się dwa miesiące po tym, jak mummAy został przeniesiony na ławkę.

Zespół Envy Part Ways z mummAy

MummAy dołączył do składu Team Envy Valorant w lipcu 2020 roku. 27-latek podpisał kontrakt z zespołem wraz z Adamem „aKis” Kisseberthem, Abdo „c4Lypso” Agha, Pujanem „FNS” Mehtą i Jake „kaboose” McDonald, tworząc Team Envy’s inauguracyjny skład Valorant.

Gracze grali wcześniej w drużynie orgless, razem jesteśmy niesamowici i osiągnęliśmy wiele. Obejmuje to kilka tytułów Nerd Streer Gamers, a także miejsce w pierwszej czwórce na Pulse Invitational.

Dzięki ich osiągnięciom razem świetnie zarobiliśmy kontrakty z Envy, który chciał wejść na rozwijającą się scenę e-sportową Valorant. Niestety, Team Envy nie mógł osiągnąć sukcesu.

Zespół nie wygrał wiele na początku swojego istnienia, co doprowadziło do kilku zmian w składzie do końca 2020 roku. Wyniki zaczęły pojawiać się pod koniec roku, kiedy Envy znalazł się w pierwszej czwartej w First Strike North America; jednak ich ogólne osiągnięcia pozostały dość przeciętne.

MummAy pozostał z zespołem przez wszystkie zmagania, co się opłaciło; Team Envy zaczął publikować solidne wyniki w 2021 roku, wygrywając kilka turniejów VCT w Ameryce Północnej; jednak konsekwentnie upadali, próbując zakwalifikować się do Majors.

Aby osiągnąć większy sukces i pomóc zespołowi stać się jedną z najlepszych drużyn NA, Team Envy nabył Jaccoba „yay” Whiteakera. 23-letni, były zawodowiec Counter-Strike: Global Offensive dołączył do Envy w sierpniu jako zamiennik mummAy.

MummAy od tego czasu pozostaje na ławce Team Envy i nie brał udziału w żadnym z oficjalnych meczów Envy od czasu, gdy zajął czołowe miejsce w VCT 2021: North America Stage 3 Challengers 1.

MummAy Trialing z Andbox

Mimo że mummAy został usunięty z aktywnego składu Valorant Team Envy, znalazł już potencjalny nowy dom, w którym będzie kontynuował karierę e-sportową w Valorant. Od października mummAy testuje z Andboxem, dla którego grał w dwóch turniejach.

MummAy zadebiutował w Andbox dwa tygodnie temu na NSG: Winter Championship – Open 1, które Andbox wygrał. Niestety zespołowi nie udało się naśladować tego sukcesu na początku tego weekendu.

Podczas drugiego turnieju NSG: Winter Championship – Open, Andbox zajął 9.-16. miejsce za MummAy i spółką. został pokonany przez Evil Geniuses (1-2).

Nadal nie jest jasne, gdzie mummAy będzie kontynuował swoją karierę i czy zdobędzie stałe miejsce w Andbox. Jednak dał jasno do zrozumienia, że ​​nie jest jeszcze gotowy, aby zrezygnować ze swojej kariery Valorant.

Zazdrość zespołowa Kontynuuj Bez mummAy

Mimo że Team Envy zwolnił mummAy z kontraktu, jego odejście nie wpływa zbytnio na zespół. MummAy nie był częścią zespołu przez ostatnie trzy miesiące, a po ostatnich wiadomościach wydaje się, że Envy czuje, że mogą sobie poradzić bez 27-latka jako zastępcy.

„Dzisiaj pożegnaliśmy jednego z członków naszego pierwszego składu VALORANT, mamo” – czytamy w komunikacie. „Od Wall Street do klikania głów, dziękujemy za poświęcony nam czas i życzymy powodzenia w kolejnej podróży!”

Niezależnie od tego wydaje się, że Envy nie potrzebuje zastępcy, biorąc pod uwagę ich sukces bez mamusi. Odkąd Envy dodał yay jako zamiennik, osiągnęli wiele, w tym trzecie miejsce na VCT 2021: North America Stage 3 Challengers Playoffs.

Jednak ich największe dotychczasowe osiągnięcie miało miejsce we wrześniu, kiedy Team Envy dotarł do finału VCT 2021: Stage 3 Masters – Berlin. Niestety organizacja północnoamerykańska przegrała wielki finał z Gambit Esports (0-3).

Niemniej jednak dotarcie do finału było samo w sobie osiągnięciem i największym osiągnięciem Envy od czasu wejścia na scenę e-sportową Valorant.

Kolejne konkurencyjne przedsięwzięcie Team Envy zaplanowano na grudzień 2021 r., kiedy wejdą one do kulminacyjnego sezonu VALORANT Champions 2021. Turniej potrwa od 1 do 12 grudnia w Berlinie w Niemczech, w którym weźmie udział 12 najlepszych drużyn Valorant na świecie, które będą walczyć o tytuł mistrzów świata.Source : https://sickodds.com/news/mummay-leaves-team-envy