Możesz teraz grać w oryginalny prototyp Left 4 Dead autorstwa Turtle Rock


Podobno zanim było Turtle Rock Studios i Left 4 Dead, było Zombie City – mod stworzony do Counter-Strike: Source i Condition Zero.

Mod jest bardzo surową wersją Left 4 Dead, więc staraj się nie robić sobie zbyt wielkich nadziei.

Możesz teraz grać w oryginalny prototyp Left 4 Dead autorstwa Turtle Rock

Nie jest niczym niezwykłym, że mody ostatecznie stają się pełnoprawnymi i odnoszącymi sukcesy grami. Dwie najbardziej popularne obecnie gry online, League of Legends i DOTA 2, po raz pierwszy pojawiły się jako modyfikacje do Warcraft III: The Frozen Throne. Nawet Counter-Strike zaczął życie jako mod do Half-Life, zanim stał się własną grą obsługującą modyfikacje, które później przekształciły się w całą masę nowych gier wideo. Ale co ciekawe, prawdopodobnie po raz pierwszy otrzymaliśmy potwierdzenie, że Left 4 Dead faktycznie zaczęło się jako mod do Counter-Strike pod inną nazwą.

Tyler McViker ujawnił na YouTube, jak opisuje wczesne prace nad Left 4 Dead. Pięciominutowy film to krótka historia Left 4 Dead i tego, jak przeszła od mapy o nazwie Zombie City dla Counter-Strike: Source, a później, Condition Zero, do Left 4 Dead. Co ważniejsze, jego ujawnienie zawiera całkiem interesujące ujawnienie – możesz pobrać i grać w Zombie City na Counter-Strike: Source.

Oczywiście sami nie ujawnimy informacji na temat tego artykułu, ponieważ takie jest prawo. Ale możemy potwierdzić, że mod jest już dostępny i ludzie już w niego grają.

Nie jest jasne, czy sam McViker jest źródłem wycieku Zombie City, czy też ktoś inny ujawnił go online. Jednak z tego, co wiemy, Zombie City nie jest grą kompletną. Zamiast walczyć z zombie z dyrektorem AI posiadającym sadystyczne poczucie humoru, jest to strzelanka kooperacyjna dla czterech graczy, w której walczysz z antyterrorystami, którzy z jakiegoś powodu odmawiają użycia broni. Zasadniczo twoim celem jest dotarcie na drugi koniec mapy żywy pośród ataku antyterrorystów. Jest to bardzo prymitywny mod, który równie dobrze mógł być oryginalną koncepcją, którą Turtle Rock przedstawił Valve, zanim otrzymał zielone światło i zmienił się w Left 4 Dead.

Jeśli chodzi o wycieki gier wideo, jest to jeden z największych z nich. Jesteśmy po prostu wdzięczni, że wyszło to ponad dekadę po tym, jak Left 4 Dead trafiło na rynek. W przeciwnym razie byłoby to katastrofalne dla Turtle Rock.

zagraj w oryginalny prototyp Left Dead
Ponad dekadę od premiery Left 4 Dead 2 fani wciąż są zszokowani faktem, że Left 4 Dead nie jest prawdziwe.

Daje nam również wgląd w to, co jest najbardziej wpływową grą FPS dla wielu graczy wszechczasów; jeśli Left 4 Dead może wyglądać tak źle w fazie rozwoju, nie ma potrzeby martwić się o Grand Theft Auto 6.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63bf629cfb884cc485ed6044c4496124&url=https%3A%2F%2Fwww.xfire.com%2Fplay-original-left-4-dead-prototype%2F&c=16377373178560048976&mkt=fr-fr