Możesz teraz grać w gry Steam na PC na Xbox za pośrednictwem GeForce Now


Po podejrzeniach Nvidia w końcu wprowadziła wsparcie, aby usługa GeForce Now mogła być obsługiwana przez przeglądarkę Microsoft Edge. Tym samym nowość obejmuje również nową przeglądarkę na konsole do gier Xbox.

Dlatego w gry kompatybilne z usługą amerykańskiej firmy można teraz grać za pośrednictwem konsoli Microsoftu. Krótko mówiąc, gracze mogą grać w gry Steam na PC na Xbox za pośrednictwem GeForce Now.

W gry Steam można grać na Xboksie za pośrednictwem GeForce Now

Wreszcie, Nvidia odblokowała już dostęp do swojej usługi przesyłania strumieniowego GeForce Now dla Microsoft Edge. Nowość została ogłoszona w poniedziałek (25th), dzięki czemu użytkownicy Xbox mogą grać w gry Steam na PC bezpośrednio na konsoli za pośrednictwem usługi Nvidia.

NS GeForce ma teraz dostęp do ponad 1000 gier na komputery PC Dostępna jest aktualizacja, która pozwala na grę na konsoli Xbox.

Dzięki tej nowej funkcji gracze mogą grać w swoje ulubione gry na PC za pośrednictwem konsoli Xbox, nawet jeśli odbywa się to za pośrednictwem formatu przesyłania strumieniowego. Ale otwiera dodatkowe okno możliwości dla graczy.

Jeśli wybierzesz podstawową i darmową wersję GeForce Now, przez 1 godzinę otrzymasz wiele popularnych gier na PC, takich jak Counter-Strike: Global Offensive, DOTA 2, League of Legends w 1080p. Dużą zaletą jest to, że gracz nie potrzebuje komputera, aby grać w te tytuły na Xboksie. Po prostu uruchom go w przeglądarce Edge.

Wcześniej kierownik działu Xbox, Phil Spencer, zobowiązał się do udostępnienia pełnych gier komputerowych na konsolach za pośrednictwem usługi Xbox Cloud Gaming (xCloud). Ale nie ma jeszcze informacji, kiedy przybędą.

Czy kiedykolwiek grałeś w gry PC na Xbox za pośrednictwem GeForce Now?

Source : https://www.bobfm.co.uk/you-can-now-play-steam-pc-games-on-xbox-via-geforce-now/