Mousesports odchodzi Major CSGO PGL pomimo niesamowitego powrotu

Od 10-1 do 10-13. To jest powrót, który Mousesports miał przed chwilą w decydującym meczu z Virtus.Pro. Wczoraj napisaliśmy o tym, jak ostatni Australijczyk odszedł w CSGO Major PGL, Dexter, był czołową europejską potęgą Mousesports. Teraz właśnie zapewnili jeden z najlepszych meczów największego turnieju roku.

Była to seria w obie strony, w której Mousesports wygrało Ancient 16-9 i przegrało Inferno 16-3. I na pewno pomaga, gdy dostajesz cudowną dawkę czasu Jamesa.

Sprowadziło się to do Vertigo, gdzie VP wystrzelił do przewagi 10-1. Mousesports otrzymało wtedy 12 rund z rzędu, kontynuując swoją passę przez przerwę w przerwie.

Załoga Dextera ostatecznie osiągnęła 15 rund i punkt w serii, a VP w końcu wrócił i wymusił dogrywkę – co pasowało do tego, jak napięta była każda runda.

Snajper Mousesports Acor miał cichą serię, ale obudził się w ostatnich chwilach, aby zapewnić kilka kluczowych zabójstw, w tym sprzęgło 1 na 2 przeciwko Yekindarowi i Jame’owi.

Ale James zemściłby się w następnej rundzie, wybierając wcześnie Dextera i ostatecznie zmuszając do podwójnej dogrywki.

Niestety, Mouz po prostu nie działo się to podczas podwójnej dogrywki, a każdy mały szczyt i czas nie wydawał się iść po ich myśli. Resztę meczu VP rozegrał w prostych rundach, z końcowym wynikiem 22-18.

To wysyła Mousesports z CSGO Majorze, ale przynajmniej dali nam jeden z najbardziej intensywnych meczów, jakie widzieliśmy od jakiegoś czasu. VP zagra w FaZe.

Jeśli VP i Entropiq zdołają przekroczyć granicę i awansować w tej szwajcarskiej fazie grupowej, playoffy będą składać się z połowy zespołów z Europy Wschodniej – kontynuacja rosyjskiego wzrostu, który widzieliśmy przez cały rok, z dominującymi występami Gambit, NAVI , a czasami wiceprezes, ForZe i Spirit.

Ale jest też kilka zespołów, które wróciły do ​​formy we właściwym momencie. G2, Furia i Heroic mają lepsze wyniki w turniejach, niż bym się po nich spodziewał na tym etapie (to drugie bardziej z powodu ostatnich dramatów poza serwerem).

Do następnego majora, GGWP do Renegatów i Dextera.