Najlepszy mecz e-sportowy CS:GO – Vitality vs G2

Niezwykły mecz e-sportowy CS:GO

Kilka dni temu na Blast.TV drużyny e-sportowe G2 i Vitality zmierzyły się z Nuke w Counter-Strike Global Offensive. Vitality ostatecznie wyłoniło zwycięzców z wynikiem 16-13, ale najważniejsze wydarzenie nastąpiło w piętnastej rundzie po tym, jak G2 założył witrynę A i wyeliminował czterech graczy Vitality.

Pozostawiony sam sobie z AWP, Vitality’s Zyw0o zdecydował, że nadszedł czas, aby podnieść poprzeczkę.

„Umieść tę grę w Żaluzja”.

Klip można zobaczyć poniżej. Była to ostatnia runda tej połowy, Zyw0o nie miał nic do stracenia i wykonał spektakularną powtórkę: najpierw wyeliminował gracza G2 ukrywającego się w niebie, a potem po cichu zeskoczył na miejsce i pojedynczo wyeliminował graczy G2- jeden z precyzyjnymi strzałami i grami umysłowymi.

Takie rozgrywki są naprawdę rzadkie i są jednym z powodów, dla których CS:GO jest tak wspaniałym sportem dla widzów, a kibice we Francji go pokochali.

Niezwykła sztuka w Luwrze

Północnoamerykańska organizacja Counter-Strike Dust2.us postanowiła wziąć Valve za słowo i dość genialnie „pokazał” sztukę tuż przed Mona Lisą.

„Umieść tę sztukę w Luwrze”.

I wiesz, po obejrzeniu tego klipu, może w końcu doszliśmy do tego, dlaczego ta pani się uśmiecha. Wisienką na torcie jest to, że jest to Paris Major, Vitality to paryska drużyna, a Zyw0o to Francuz powszechnie uważany za jednego z najlepszych graczy CS: GO na świecie.

Vitality zakwalifikowało się do następnej fazy Paris Major i z pewnością wśród tej drużyny będzie poczucie, że losy są wyrównane.

Źródło: PC Gamer.