Mobilni gracze bombardują Dignitas za „Gry mobilne to nie granie” Komentarz


Gry mobilne rozkwitły w ciągu ostatnich kilku lat. Społeczność gier mobilnych stale się powiększa. Nawet programiści opracowują więcej gier wideo na urządzenia mobilne. Jednak niektóre przeciwne głosy, w tym zespół e-sportowy Dignitas, nie traktują poważnie gier mobilnych.

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

Dignitas to drużyna esportowa założona przez Michaela „ODEE” Odella w 2003 roku. Odniosła wiele sukcesów, wygrywając 18 e-sportowych mistrzostw świata. Co więcej, większość drużyn Dignitas jest przeznaczona do gier takich jak Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends i Rocket League.

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

Niedawno zespół e-sportowy z New Jersey podzielił się swoją opinią na temat gier mobilnych. Dignitas udostępnił tweeta, „uzgadnianie gier mobilnych to nie gra”. Uważają, że granie w gry wideo na PC i konsoli to prawdziwa gra.

Mobilni gracze pieczą Dignitas

Wątpliwy tweet Dignitas o grach mobilnych rozprzestrzenił się w Internecie niczym szalejący pożar lasu. Zamiast uznania, otrzymał dużo ciepła od wielu członków społeczności graczy, zwłaszcza od graczy mobilnych. Nie zajęło dużo czasu, aby zwrócić uwagę niektórych wielkich nazwisk na scenie gier mobilnych.

Sonho to mobilny gracz, którego specjalnością jest Apex Legends Mobile. W maju 2022 dołączył do amerykańskiego zespołu e-sportowego oddziału gier mobilnych, Team SoloMid (TSM). Sonho nie spodobał się tweet Dignitas o grach mobilnych. Więc napisał na Twitterze, „Nie pamiętam pytania + gracze mobilni to prawdziwi gracze + najłatwiejszy stosunek mojego życia, który będę pamiętał przez dziesięciolecia”.

Co więcej, słynny zespół eksportu gier mobilnych, Tribe Esports, dołączył do gorącej bitwy z Dignitas. Współzałożyciel Tribe Esports, Ferg, napisał na Twitterze, „Wygrałem więcej turniejów w ciągu ostatnich 5 lat niż cała twoja organizacja razem wzięta.” On kontynuował, „Najważniejszą rzeczą, która przydarzyła ci się w tej dekadzie, był ten stosunek”.

Co robił zespół z New Jersey po racjonowaniu?

Tweet Dignitas miał niewiarygodne proporcje, co oznaczało więcej odpowiedzi niż retweetów lub polubień. Ostatecznie zespół ds. raportów z New Jersey musiał usunąć swój wątpliwy tweet. Co więcej, podzielili się również memem o zostaniu klaunem dla tego tweeta.

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

Później Sonho i Ferg trollowali Dignitas za usunięcie tweeta po tym, jak zmierzyli się z ogromnym oburzeniem mobilnych graczy. Co więcej, nadszedł czas, aby wszyscy poważnie potraktowali gry mobilne.

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

OBEJRZYJ TĘ OPOWIEŚĆ: Stare gry mobilne, które sprawią, że poczujesz nostalgię

Niewątpliwie Dignitas nie zapomniałby o tak surowym racjonowaniu. Prawdopodobnie w najbliższej przyszłości będą ostrożnie podchodzić do tweetowania czegokolwiek związanego z grami mobilnymi. Czy grasz w mobilne gry wideo? Jakie są twoje ulubione gry mobilne?

Źródło : https://www.essentiallysports.com/esports-news-mobile-gamers-bomb-dignitas-for-mobile-gaming-is-not-gaming-comment/