Młody zawodnik m0NESY zdobywa prestiżową monetę „Weterana 10 Lat” w Counter Strike 2

Wyróżnienie dla młodego gracza Counter Strike 2

Ilya „m0NESY” Osipov otrzymał prestiżowy medal „10 Year Veteran” w grze Counter Strike 2. Ten zaszczyt jest przyznawany graczom, którzy są częścią społeczności Counter-Strike od ponad dekady, co oznacza ich długoterminowe zaangażowanie i pasję do gry. Aby zakwalifikować się do tego wyróżnienia, gracz musi posiadać grę z serii Counter-Strike od dziesięciu lat, a także musi ją przynajmniej raz uruchomić i utrzymać konto w dobrym stanie, wolne od zakazów lub sankcji. Biorąc pod uwagę, że m0NESY ma 18 lat, oznacza to, że zaczął grać w Counter-Strike w niesamowicie młodym wieku i szybko awansował w szeregach, aby osiągnąć status Global Elite już w wieku 10 lat.

Niesamowita kariera m0NESY w Counter-Strike

Osobisty podziw dla gry m0NESY w Counter-Strike 2 przyniósł mu wiele sukcesów. Po dołączeniu do drużyny G2 Esports na początku 2022 roku, został porównany do legendarnych graczy jak Aleksandr „s1mple” Kostyliev. Jego umiejętności i zaangażowanie są widoczne w jego grze, z ponad 19 900 godzinami spędzonymi na serwerach Counter-Strike do 18 roku życia. Jego wysiłki zaowocowały zwycięstwem drużyny G2 Esports w pierwszym turnieju S-tier sezonu na BLAST Premier: World Final, gdzie m0NESY odegrał kluczową rolę.

Młody rosyjski cud zawodowego Counter-Strike nie tylko zyskał sławę dzięki swoim umiejętnościom w grze, ale także swoimi osiągnięciami, zajmując 4. miejsce w rankingu najlepszego gracza 2023 roku według HLTV i otrzymując tytuł „Rookie of the Year 2022”. W 2024 roku m0NESY nadal doskonali swoje umiejętności, stojąc na drugim miejscu w rankingu najlepiej ocenianych graczy w grze.

Nagroda dla wiernego gracza

„10 Year Veteran” coin jest swoistym testem zobowiązania m0NESY do gry Counter-Strike, podróży, która rozpoczęła się jeszcze w jego dzieciństwie i już przyniosła mu szczytową przynależność do zawodowej gry. To kamień milowy, który odzwierciedla zarówno jego osobiste poświęcenie, jak i świetlaną przyszłość, jaka czeka na tego młodego gwiazdora esportu.

Źródło : www.talkesport.com