ML7 Wartość netto 2022


„mL7”, jak być może już wiesz, to rumuński gracz e-sportowy, który działa jako pełnoetatowy streamer i twórca treści dla jedynego zespołu EnVy. Ich prawdziwe imię to Mihai Lupascu, urodził się w 1995 roku i zajmuje się głównie tworzeniem edukacyjnych treści do gier. Większość zna go jako głównego uzdrowiciela, który często grał Ana w Overwatch.

Obecnie ma 28 lat, urodził się 15 stycznia, a jego rodzinnym miastem jest Bucureşti (Bukareszt). I wiecie co, ma głuchego kota tureckiej angory o imieniu Olaf!

Jak zaczął

Jako nastolatek mL7Support grał głównie w Counter-Strike 1.6, a później przeszedł do Counter-Strike: Global Offensive. Odtąd próbował swoich sił w League of Legends, ale w ciągu kilku dni stracił zainteresowanie. Na polecenie swojej dziewczyny duet wypróbował Overwatch w jej urodziny i gdy gra właśnie została wydana. Od tego momentu był całkowicie uzależniony od Overwatch. Zdecydował się na rolę Supporta, głównie ze względu na stare nawyki i był bardziej zdeterminowany, gdy nikt inny w zespole nie chciał grać elastycznego wsparcia. Wielu może tego nie wiedzieć, ale mL7 był początkowo wzmacniaczem Overwatch 2 na samym początku jego obiecującej kariery.

Po ukończeniu szkoły średniej uczęszczał do Szkoły Prawa, którą ukończył z tytułem licencjata prawa. Mimo to nigdy nie zdał egzaminu adwokackiego.

Dzięki zachętom swojej dziewczyny zaczął streamować w sierpniu 2017 roku. Ona jest teraz jego menedżerem, a jego konsekwentne szlifowanie zaowocowało w marcu 2020 roku, kiedy dołączył do zespołu streamerów Team Envy. Mówiąc tylko, jego język nie jest czysty.

Kariera w streamingu

mL7 wybiera język angielski jako język transmisji strumieniowej i ma tendencję do angażowania się w czynności związane z transmisją strumieniową każdego dnia, z wyjątkiem czwartków i niedziel. Jeśli ty; Mamy nadzieję, że złapiemy jego transmisję, bądźcie gotowi do 11 rano czasu wschodniego – TBD.

Platformy strumieniowe

mL7 dzieli się swoimi gadżetami na dwóch głównych platformach streamingowych: Twitch i Youtube.

Na Twitchu można go złapać na kanale „mLsupport”, który powstał 21 listopada 2013 roku. Obecnie ma tu 449 485 (+26 600) obserwujących, a także 3329 🠗 (-802) subskrybentów. Ma też średnio 1760🠗 (-613) widzów.

Sprawdź go tutaj:

https://www.twitch.tv/ml7support

Na YouTube można go znaleźć na kanale „mL7”, który powstał 13 lipca 2015 r. Tutaj ma 220 000🠕 (+19 000) subskrybentów i łącznie 27 695 810🠕 (+6 509 513) wyświetleń filmów! Wszystko o liczbach dla początkujących tutaj.

Solidny dowód można znaleźć pod adresem:

https://www.youtube.com/c/mL7support

Co jest w strumieniu?

Konfiguracja przesyłania strumieniowego mL7 mówi sama za siebie i może zagwarantować niemal doskonałe wrażenia. Wspaniała konfiguracja obejmuje:

 • Gigabajt GA Z270 HD3P
 • Procesor Intel Core i7-7700k
 • Nvidia GeForce GTX 1070
 • Monitor Alienware 25 AW2518H
 • Corsair Virtuoso RGB Słuchawki
 • Klawiatura Corsair K70 RGB MK.2
 • Mysz do gier Corsair M55 RGB PRO
 • Overwatch Razer Goliathus Speed
 • Niebieski mikrofon Yeti USB

Pomijając sprzęt, najważniejsze jest to, co przesyła. Jeśli jesteś fanem lub grasz w którąkolwiek z poniższych gier, jego prace zazwyczaj Ci się spodobają,

 • Overwatch
 • Legendy Apex
 • Valorant
 • Pierścień Elizjum
 • Call of Duty: Warzone
 • Vampire: The Masquerade – Bloodhunt

To całkiem szeroka gama gier FPS, więc wiesz, czego się spodziewać.

Wartość netto (według Statsmash)

Biorąc pod uwagę wszystko, co do tej pory wspomniano, jego szacowana wartość netto nie powinna cię tak zaskoczyć. Kanał ROYouTube firmy mL7 ma wartość netto w wysokości 117 000 dolarów od maja 2022 roku. Sama wartość netto wynosi 117 000 dolarów.

Jeśli chodzi o to, ile zarabia, następujące szacunki dotyczące przychodów z reklam w YouTube według odbiorców kanału można podsumować jako:

243 USD w ciągu ostatniego tygodnia

1,828 USD w ciągu ostatniego miesiąca

StartStat Statystyki

Według starstat.yt, kanał YouTube mL7 zdobył ponad 219,00 tys. subskrybentów od czasu jego uruchomienia pół dekady temu i ma łącznie 428 przesłanych filmów. Szacuje się, że wartość kanału mL7 na dzień 13 czerwca 2022 r. wynosi 59 315 USD.

Jego filmy należą do kategorii kultury gier wideo, gier akcji, gier wideo RPG i przygodowych gier akcji, przyciągając dużą liczbę odbiorców.

Szacunkowe średnie przychody z reklam w kanałach sprowadzają się do 64 USD dziennie, 450 USD tygodniowo, 2447 USD miesięcznie i 23 489 USD rocznie.

Sądząc po wzorcu, prognoza jego przychodów na następny miesiąc (lipiec 2022 r.) wynosi około 2753 USD.

Bot czatu mL7support na Twitchu wyświetla do 2450 subskrybentów podążających za mL7. Ma tendencję do przyciągania około 2000 widzów do swoich transmisji, przynosząc mu minimalny miesięczny dochód w wysokości 12 100 USD. Nie bierze się to pod uwagę jego przychodów ze sprzedaży towarów, napiwków, sponsoringu, składek na cheer bity na Twitchu i opłat reklamowych. Więc tak, to imponujące.

Partnerzy i Sponsorzy

Jak daleko może zajść każdy streamer bez dedykowanego partnerstwa i sponsorowania? To samo dotyczy odnoszących sukcesy graczy, takich jak mL7. Jego stowarzyszenia obejmują;

 • Jacka Linka
 • Opóźnienie wyjścia
 • Jack w pudełku
 • Korsarz
 • Drapieżnik
 • Gry ElgatoŹródło : https://thetecheducation.com/ml7-net-worth-2022/