Microsoft usunie TE popularne gry z konsoli Xbox 360 w tym miesiącu; Detale


Gigant technologiczny z siedzibą w Stanach Zjednoczonych ogłosił, że od 7 lutego 2023 r. usunie kilka popularnych gier ze swojej konsoli do gier Xbox 360 Xbox 360 Marketplace. Nastąpiło to po tym, jak firma ogłosiła usunięcie na swojej oficjalnej stronie pomocy technicznej Xbox,

„Wybrane tytuły gier i powiązane dodatki zostaną wycofane z Xbox 360 Marketplace w ograniczonej liczbie lokalizacji. Te eksmisje rozpoczną się 7 lutego 2023 r.”, zgodnie ze stroną pomocy technicznej firmy Xbox.

„Zawsze możesz ponownie pobrać te gry, a także wszelkie inne tytuły, które już kupiłeś, z historii pobierania Xbox 360” – dodano. Ponadto firma ogłosiła, że ​​usuwanie gier będzie zależeć od regionu użytkownika, a także przedstawiła listę gier, które zostaną usunięte.

Wiele tytułów, takich jak „Call of Duty: Advanced Warfare”, „Counter-Strike: GO”, „Assassin’s Creed IV”, „Star Wars Battlefront” i „Prince of Persia”, zostanie usuniętych z Indii.

Tymczasem, gdy rok 2022 dobiegał końca, Microsoft ujawnił swoje najlepsze gry na Xboksa z poprzedniego roku. Wśród tytułów na liście znalazła się gra wyścigowa „Forza Horizon 5 Hot Wheels”, przygodowa gra akcji „Sea of ​​Thieves”, gra survivalowa „Grounded” i wiele innych.

Jeśli chodzi o globalne zwolnienia, firma zwolniła ostatnio ponad 10 000 pracowników i połączyła siły z innymi gigantami technologicznymi. Pomimo globalnych napięć gospodarczych firma zwolniła około 5% siły roboczej. Warto zauważyć, że jest to jedna z największych redukcji zatrudnienia dokonanych przez firmę.

„Widzieliśmy, jak klienci przyspieszali swoje wydatki cyfrowe podczas pandemii, a teraz widzimy, jak optymalizują swoje wydatki cyfrowe, aby robić więcej za mniej” – mówi firma. SEC opublikowała notatkę dla pracowników od CEO Satyi Nadelli.

Jednak firma dokonała podobnych zwolnień w ciągu roku 2015.

(Z danymi agencji)Źródło : https://english.jagran.com/technology/microsoft-to-remove-these-popular-games-from-xbox-360-this-month-details-10063310