Mapa CSGO „wspinaj się” z funkcjonalną mini-grą w piłkę nożną


Dużym powodem, dla którego CSGO ma popularną społeczność, jest handel skórkami i hazard. Do gry trafiają nowe operacje dzięki nowym skórkom, a nawet nowym dodatkom do map. Wraz z zakończeniem Operacji Riptide do Counter-Strike: Global Offensive właśnie trafił zupełnie nowy zestaw map. Dzięki dwóm nowym mapom do rywalizacji, mapom Wingman i stworzonym przez społeczność lokalizacjom Danger Zone. Dwie konkurencyjne mapy to „Iris” i „Climb”. „Climb” ma siedzibę w brazylijskiej siłowni wspinaczkowej, z wieloma grami, aby czaić się wokół przeciwników. Iris to magazyn przemysłowy o identycznym klimacie jak mapa „Pociąg”.

Boisko piłkarskie znajdujące się na mapie „Wspinaczka” to mapa zakładników społeczności dodana pod koniec operacji Riptide. Znajduje się tuż za spawnem CT. Teraz fani CSGO mogą grać w piłkę nożną w grze. „Wspinać się” . Ukryte boisko do piłki nożnej znajduje się tuż za typową granicą. Na boisku znajduje się działająca piłka do piłki nożnej i dwie bramki, a także ogrodzenia zapobiegające wypadaniu ludzi z boiska. Oczywiście nie ma to znaczenia, jeśli wygrasz grę, ale sprawia, że ​​mapa jest wyjątkowa i przyjemniejsza. Boisko do piłki nożnej nie nadaje się do użytku podczas typowej rozgrywki, ale możesz dołączyć do dostępnego serwera oszukującego i nocować nad mapą, aby grać ze znajomymi.

Jak grać w piłkę nożną na mapie CSGO?

Aby grać w piłkę nożną w CSGO, musisz stworzyć prywatne lobby i zaprosić znajomych do gry. Gdy znajdziesz się na mapie, musisz włączyć sv_cheats1 w konsoli programisty. Wtedy wszyscy inni będą musieli włączyć noklip i polecieć za punkt odrodzenia CT, aby dostać się na pole. Pamiętaj też, aby wyłączyć noklip, gdy dotkniesz ziemi. Tak jak w prawdziwej piłce nożnej, ta mini-gra w CSGO również zadaje obrażenia od upadku.

Najbardziej niesamowitą rzeczą na tym polu jest to, że piłka reaguje na ruchy graczy, tak jak w przypadku jednego nowego odrodzenia T Mirage. Ty i Twoi znajomi możecie albo strzelić do piłki nożnej, albo podejść do niej i kopnąć ją swoim modelem gracza w wybranym kierunku. Gdy zdobędziesz tę piłkę, ta piłka automatycznie wróci na środek boiska, na którym była na początku. Kolejną fajną częścią tej mini-gry jest to, że kopnięcie piłki po raz pierwszy w tej rundzie wywołuje efekt dźwiękowy gwizdka sędziego. Gdybym był RZL, Squidski i Coachi, byłbym dumny z mojego stworzenia.

Jak zrobić jedną z map społeczności?

Najpierw musisz zainstalować Steam, pobrać SteamCMD i skonfigurować folder CSGO. Oczywiście pierwsze kroki są dość łatwe do wykonania, głównie dlatego, że gracze mają już 2 z 3. Po wykonaniu wszystkich tych części musisz uruchomić SteamCMD z uprawnieniami administratora, a następnie zalogować się. Po wprowadzeniu wszystkich poleceń do systemu jest to bułka z masłem. Po prostu upewnij się, że tworzona przez Ciebie mapa jest taka, jaka Ci się podoba i która sprawia Ci przyjemność.

Źródło : https://www.besoccer.com/new/csgo-rsquo-s-map-ldquo-climb-rdquo-with-a-functional-soccer-mini-game-1153381