Ludzie myślą, że „Counter-Strike 2” wystartuje dziś wieczorem, ponieważ Valve zaktualizowało zdjęcie „CS: GO” na Twitterze


Powiedzieć Kontratak społeczność była chętna do informacji nt Counter Strike 2rzekoma aktualizacja do CS:GO które przeniosą go na silnik Source 2, byłoby niedopowiedzeniem. Internetowi detektywi przeszukiwali każdą aktualizację Steam, zmiany w kompilacji deweloperów, a nawet łatki Dota 2 aby dowiedzieć się, kiedy zostanie uruchomiona ta masowa, zmieniająca krajobraz aktualizacja. Teraz najnowszą teorią jest Counter-Strike 2 wystartuje dziś wieczorem, ponieważ Valve właśnie zaktualizowało zdjęcie w tle CS:GO Konto Twitter.

Około godziny 13:00 czasu wschodniego dzisiaj fani zauważyli, że zdjęcie na okładkę oficjalnego Kontratak Świergot konto zostało zaktualizowane do pięciu sylwetek Kontratak modele postaci. Otóż ​​to. To wszystko. Ale detektywi internetowi i zdesperowani fani spekulują, że w rzeczywistości jest to zapowiedź premiery Counter Strike 2co oznacza, że ​​przybędzie o 18:00 czasu wschodniego.

Jest tu jakaś logika. Obraz, biorąc pod uwagę, że nie ma na nim nic więcej, może być odliczaniem do uruchomienia aktualizacji, a gdyby było to odliczanie pięciogodzinne, oznaczałoby to uruchomienie o godzinie 18:00 czasu wschodniego, czyli mniej więcej w czasie, w którym Valve ma tendencję do uruchamiania głównych aktualizacje obu CS:GO I Dota 2. Jeśli odliczanie trwa pięć dni, możemy poczekać trochę dłużej. Jeśli zdjęcie profilowe zmieni się ponownie i będzie zawierało cztery sylwetki, istnieje szansa, że ​​​​ta teoria jest poprawna lub może to być po prostu ogromny troll z Valve. Nie dowiemy się na pewno, dopóki Counter Strike 2 faktycznie uruchamia.

Do tej teorii dochodzą ciągłe aktualizacje deweloperów i aktualizacje blogów, które zostały zauważone w ciągu ostatnich kilku dni, a także pewne zmiany, które odpowiadają dużemu Dota 2 Aktualizacja źródła 2 lata temu.

Ponieważ Source 2 miało potencjał, by po prostu zepsuć wszystko, Valve zdecydowało się uruchomić je jako wersję beta oddzielną od gry na żywo Dota 2, która przez krótki czas utrzymywała się w normie. Ostatnio wydaje się, że niektóre aktualizacje zaplecza na Steam stworzyły możliwość wystąpienia tego samego CS:GO I Counter Strike 2z kilkoma nowymi opcjami uruchamiania.

Jeśli Counter Strike 2 nie wystartuje dziś wieczorem, to w zasadzie nie ma szans na jej uruchomienie do połowy przyszłego tygodnia. Valve rzadko wysyła aktualizacje gier w poniedziałek, chyba że zostało to wcześniej ogłoszone, więc czas oczekiwania może zostać jeszcze wydłużony. Ale to z pewnością nie powstrzyma fanów przed ciągłym aktualizowaniem Steam i Kontratak blog w nadziei uzyskania informacji o tym, co z pewnością będzie największą zmianą CS przez lata.

Źródło : https://www.forbes.com/sites/mikestubbs/2023/03/17/people-think-counter-strike-2-is-launching-tonight-because-valve-updated-the-csgo-twitter-picture/