Ludwig ujawnia swoje niezręczne pierwsze spotkanie z całunem po podróży do Disneya


Ludwig został zaproszony na wycieczkę do Disneya przez byłego zawodowego gracza Counter-Strike Michaela „całuna” Grześka, a ich pierwsza interakcja nie poszła zgodnie z planem.

Spotkanie streamerów w prawdziwym życiu nie jest niczym niezwykłym. Nawet Ludwig jest tego dobrym przykładem dzięki swoim wycieczkom z członkami OfflineTV, będąc na strumieniach lalek Jerma985 i wielu innym.

Jednak spotkanie z Ludwigiem podczas wycieczki do Disneya poszło trochę inaczej, niż miał nadzieję, kiedy wygłosił komentarz, który nie pasował do byłego zawodowca CS.

YouTube, Ludwig

Ludwig poszedł niedawno do Disneya z Shroud i różnymi innymi streamerami

Żenujący komentarz Ludwiga

Kiedy Ludwig tweetował jego zdjęcie i całun w Disneyu, fani byli zdezorientowani wyborem koszulki, która brzmiała: „W tym celu wstrzymałem grę”.

W klipie ze swojego streamu z 22 września były konkurent Smash Bros ujawnił, że fani nie byli jedynymi, którzy komentowali jego wybór ubrań.

Wsiadając na kolejkę górską w parku rozrywki, twórca ujawnił, że jeden z pozostałych streamerów, którzy byli na wycieczce, skomentował jego koszulę, co sprawiło, że odwrócił się do całunu i wspomniał: „To powinien być twój nowy towar”.

Myśląc, że to zabawny żart, Ludwig spodziewał się, że grupa będzie się śmiać z jego komentarza. Jednak spotkał się z niechęcią, ponieważ były zawodowiec CS odpowiedział, że nie chce robić merchów.

Z poczuciem lekkiego wstydu z powodu nieudanego żartu, Ludwig poszedł do przodu i skończył wsiadać na kolejkę górską i twierdzi, że tego dnia wszyscy świetnie się bawili w Disneyu.

Nie wiadomo, jak naprawdę czuł się całun, ale nie oczekujemy niczego od streamera, ponieważ jego media społecznościowe i kanały Twitcha nie wspominają o istniejącej linii produktów.

Source : https://www.dexerto.com/entertainment/ludwig-reveals-his-awkward-first-meeting-with-shroud-after-disney-trip-1660130/