Lista GO przed IEM Rio Major 2022


Ponowne wejście EG do profesjonalnego CS: GO w 2019 roku pojawiło się w najbardziej znanych wiadomościach w społeczności. Podążanie za tym wielkimi zwycięstwami w 2020 roku dobrze wróżyło zespołowi powrót do poprzedniej pozycji. Jednak od tego czasu występy zespołu były, delikatnie mówiąc, dość nijakie.

Sama scena CS: GO w Ameryce Północnej wydaje się być w remisji, a oglądalność spada, a gracze odchodzą do innych tytułów FPS. Kanadyjska organizacja planuje rozwiązać oba te problemy za pomocą tego, co nazywają „planem”.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak EG planuje zakłócić e-sport Counter-Strike w NA.


Dlaczego EG pozyskało Carpe Diem & Party Astronauts do swojego zespołu CS: GO?

Zarówno Carpe Diem, jak i Party Astronauts to „akademickie” drużyny CS: GO, które rywalizowały na poziomie B kilku głównych wydarzeń ligowych. Całkowita liczba graczy w skrzydle Counter-Strike EG wynosi teraz 15.

Evil Geniuses podpisali wystarczającą liczbę profesjonalistów z cs, aby wypełnić stronę w roczniku liceum, drogi panie https://t.co/UarxZ76HtE

Powodem, dla którego podpisali tak wielu zawodowców, jest to, że firma zamierza stworzyć „płynną” 15-osobową listę do przyszłego roku. Kierownictwo wymieniło kilka powodów swojej decyzji, ale w istocie ma to na celu zmniejszenie zmęczenia graczy i zapewnienie, że zawsze będą prezentować się jak najlepiej we wszystkich wydarzeniach.

„Główna” drużyna, kierowana przez Stewie2K, będzie nadal rywalizować w zawodach na najwyższym poziomie, a nowe drużyny będą reprezentować EG w innych rozgrywkach.

okładka youtube

Wszystkie drużyny będą ćwiczyć razem, a gracze z nowo podpisanych drużyn staną do głównego składu, gdy jego członkowie nie osiągają szczytu.

Cykl wydarzeń w CS:GO jest znany z niekończącego się końca, więc pomysł polega na tym, że organizacja może nadać priorytet ważnym wydarzeniom nad innymi, selektywnie wysyłając różne drużyny, a także mając dwie lub trzy strony rywalizujące w tym samym turnieju.

Nowi dołączający zostaną również zakwaterowani w siedzibie organizacji w Seattle, aby spełnić inny cel planu „Blueprint”, tj. uzyskać lepsze środowisko treningowe dla wszystkich graczy.

Danny Engels, dyrektor ds. Gaming Excellence w EG, powiedział:

„[With the] środowisko praktyki w Ameryce Północnej nie jest na równi, zasadniczo przejmujemy infrastrukturę we własnym zakresie i inwestujemy dużo zasobów, aby upewnić się, że nasza praktyka pozwala nam dogonić europejskich odpowiedników”.

Podobny plan zdziałał cuda z ich składem League of Legends, z dwoma graczami akademii awansowanymi do głównej drużyny, która wygrała sezon LCS w NA. Wraz z IEM Rio za kilka miesięcy, świat będzie mógł zobaczyć, jak działa plan Evil Geniuses w CS: GO.


Źródło : https://www.sportskeeda.com/esports/news-eg-signs-15-man-cs-go-roster-ahead-iem-rio-major-2022