Leworęczne opcje FPS czy mała dłoń na kursor?

Co jest lepsze w grach komputerowych? Przekonajmy się razem! Każdego tygodnia będziemy się starali odkryć absolutnie najlepszą rzecz w grach.

Opcje strzelania dla leworęcznych

Jedną z najlepszych gier na świecie, Counter-Strike, przez długi czas domyślnie ustawiał widok pierwszoosobowy z trzymaniem broni na lewą stronę. To było zdecydowanie nietypowe, a nawet zaskakujące. Dla większości graczy był to dość dziwny doświadczenie. Dlaczego gra nie odzwierciedla mojego doświadczenia, doświadczenia większości? Mimo to, opcje strzelania dla leworęcznych zyskały swoje uznanie. Czy zasługują na to?

Mała dłoń jako kursor

Czy serce nie skacze z radości, kiedy po uruchomieniu gry zauważysz, że kursor myszy jest małą dłonią? Czy nie cieszysz się z osobowości, jaką ta dłoń dodaje? Jest to naprawdę interesujące i dodaje trochę uroku. Jakie małe dłonie w grach najbardziej Cię zachwycają? Która jest Twoją ulubioną?

Które rozwiązanie jest lepsze?

Jako gracz praworęki, z łatwością korzystam z kursora w postaci małej dłoni. Ale co by było, gdyby opcja leworęki była dostępna? Trudne decyzje. A Ty, czy preferujesz opcje strzelania dla leworęcznych czy małą dłoń jako kursor? Głosuj i argumentuj swoją decyzję w komentarzach. Wkrótce zobaczymy, które rozwiązanie okaże się zwycięskie!

Źródło : www.bing.com