Lewa dłoń w FPS czy kursor w małej ręce?

Postęp naukowy: Czy lepiej mieć kursorem małą rękę czy opcje gry FPS dla osób leworęcznych?

Opcje gry FPS dla osób leworęcznych

Pamiętam zawsze, jak Counter-Strike był jedną z największych gier na świecie, ale przez długi czas domyślnie ustawiał graczy na niekonwencjonalny punkt widzenia pierwszej osoby trzymającej broń lewą ręką. Przyznam, że gdy został dodany tryb dla graczy praworęcznych, ustawienie cl_righthand wciąż traktowało lewą rękę jako domyślną. To było wyjątkowe dla graczy leworęcznych, ale dla graczy praworęcznych było to dość kłopotliwe.

Valve relaunchował Counter-Strike: Global Offensive jako Counter-Strike 2, opcja ustawienia dla graczy leworęcznych została całkowicie usunięta. Szkoda.

Mała ręka dla kursora

Czy twoje serce nie unosi się, gdy uruchamiasz grę i odkrywasz, że kursor myszy to mała ręka?

Czy nie cieszysz się z osobowości, jaką dodaje ta ręka? Ten potężny zbrojny gantlet, ten zły pazur, ten krwawy odcięty palec, ta ręka trzymająca fajkę tytoniową, ta s-s-spoOoky szkieletowa ręka? Czy nie jesteś podekscytowany, gdy jest inna ręka dla różnych frakcji? A jakie są jej animacje, które sprawiają, że się śmiejesz!

Które jest lepsze?

Jako praworęczny, większość gier traktuje mnie jako domyślnego, więc mogę cieszyć się przeciąganiem tej małej falującej rękawicy. Ale co, jeśli kursor miałby opcję dla graczy leworęcznych? Trudne decyzje. Które Twoim zdaniem jest lepsze, drogi czytelniku?

Wybierz zwycięzcę, zagłosuj w ankiecie poniżej i przedstaw swoje argumenty w komentarzach, aby przekonać innych. Spotkamy się ponownie w przyszłym tygodniu, aby zobaczyć, które rozwiązanie zwycięży – i kontynuować wielki konkurs.

Źródło : www.bing.com