Legendarny snajper CS:GO GurdiaN licytuje podpisany AWP Asiimov – aukcja!

Legendarny snajper CS:GO GurdiaN licytuje podpisany AWP Asiimov

Ladislav „GurdiaN” Kovacs, legenda Counter-Strike: Global Offensive, niedawno rozpoczął aukcję osławionego AWP Asiimov, którego używał w latach 2014-2022 na stronie ze skórkami Buff. GurdiaN, który wcześniej grał w Natus Vincere (NAVI) i FaZe Clan, ustalił cenę początkową na 1400 $ za AWP testowany w terenie, który ma pływak 0,27687934 i trzy różne naklejki GurdiaN.

AWP Asiimov był z GurdiaN przez całe jego najlepsze lata w NAVI i FaZe, podczas których zdobył kilka prestiżowych tytułów, w tym ESL One New York w październiku 2016 z NAVI i ESL One New York we wrześniu 2017, czwarty sezon ECS w grudniu 2017, i IEM Sydney w maju 2018 z FaZe. Słowacki snajper był także dwukrotnie wicemistrzem Majora, najpierw na MLG Columbus Major w 2016 roku, a później na ELEAGUE Boston Major w 2018 roku.

GurdiaN kończy karierę?

Aukcja GurdiaN przypada na okres, w którym był on nieaktywny na profesjonalnej scenie CS: GO od września 2022 r., kiedy reprezentował słowacką drużynę trzeciego poziomu, Sampi. Sprzedaż swojego podpisu CS:GO AWP może sugerować, że GurdiaN przechodzi na emeryturę jako zawodowy gracz. Chociaż nie jest już aktywny, był graczem z największą liczbą zabójstw AWP w sieci LAN przed BLAST Paris Major RMR w kwietniu 2023 r.

Kolejny legendarny awper KennyS wyprzedził go po turnieju, ale żaden inny gracz nie może realistycznie zająć miejsca nr 2 od niego, ponieważ Counter-Strike 2 ma zadebiutować na całym świecie tego lata i rozpocznie się nowa liczba zabójstw.

AWP Asiimov – kawałek historii CS:GO

Pomimo tego, że AWP Asiimov nie ma najlepszego pływaka, GurdiaN może być w stanie sprzedać go za wysoką wartość ze względu na całą historię, którą stworzył z osławioną bronią. Dopiero okaże się, ile AWP Asiimov przyniesie na aukcji, ale niewątpliwie jest to kawałek historii CS: GO, który fani będą chcieli dostać w swoje ręce.

Przeprowadzona przez GurdiaN aukcja jego ukochanego AWP Asiimov jest rzadką okazją dla fanów i kolekcjonerów do posiadania kawałka dziedzictwa CS:GO.

Źródło: Hindustan Times.