Team Vitality w ćwierćfinale BLAST Major Paris – szansa na wygraną CS:GO Major we Francji

Team Vitality ma szansę wygrać Counter-Strike Major we Francji

Francuska drużyna Team Vitality, prowadzona przez francuską gwiazdę, Mathieu „ZywOo” Herbaut, jest w ćwierćfinale BLAST Major Paris. To ich ostatnia szansa, aby wygrać turniej CS:GO Major, który odbywa się we Francji po raz pierwszy. Losowanie drabinki wydaje się być korzystne dla Team Vitality, ponieważ wiele czołowych drużyn przegrało na etapie Legends.

GGRecon rozmawiał z dyrektorem ds. e-sportu w Team Vitality, Anne Banschbach, aby omówić skupienie jej zespołu na ostatnim turnieju CS:GO Major. Anne powiedziała, że zespół jest bardzo podekscytowany, że może grać przed własną publicznością i że będą dumni, niezależnie od wyniku.

Jak Team Vitality przygotowuje się do turnieju?

Zespół rozpoczął przygotowania do turnieju już w zeszłym roku, kiedy zaczęli tworzyć harmonogram oczekiwań i ustalić sposób pracy z zawodnikami, trenerami i menadżerem ds. wydajności. Lars, kierownik ds. wydajności, podniósł kulturę zespołu i pomógł zawodnikom wyrazić emocje i uczucia związane z turniejem oraz przepracować presję. Zespół stara się utrzymać procedury tak bardzo, jak to możliwe i zapewnić zawodnikom środowisko, w którym mogą osiągać najlepsze wyniki, do którego są przyzwyczajeni i które ćwiczą przez ostatnie pół roku.

Jakie są oczekiwania Team Vitality?

Team Vitality oczekuje, że będzie w stanie osiągnąć najlepszy wynik. Lars, kierownik ds. wydajności, jest obecny na każdym wydarzeniu i ma kontakt z zawodnikami 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby pomóc im wyrazić emocje i uczucia związane z turniejem oraz przepracować presję. Zespół skupia się na spójności, aby zapewnić zawodnikom środowisko, w którym mogą osiągać najlepsze wyniki. Oczekiwania są ustalone i wiedzą, czego się spodziewać.

Kiedy Team Vitality zagra w play-off?

Team Vitality rozpocznie swoją podróż play-off przeciwko Into The Breach o 18:00 BST, 18 maja.

Źródło: GGRecon