Ktoś odkrył, że celowanie w CS:GO było zawsze wadliwe

Dlaczego nowa gra Counter-Strike budzi takie emocje w społeczności graczy? Odkryta różnica w systemie celowania i strzelania między CS:GO a Counter-Strike 2 nie pozostawia graczy obojętnymi. Przeanalizujmy, co się zmieniło i jakie jest zdanie społeczności o tym nowym sequelu.

Counter-Strike 2: nowa odsłona kultowej gry

Counter-Strike 2, przygotowany przez Valve, to długo oczekiwany sequel jednej z najpopularniejszych gier FPS – Counter-Strike: Global Offensive. Choć gra w fazie beta testów jest już od 22 marca, to dostęp do niej zyskało jeszcze więcej graczy dzięki najnowszej aktualizacji z 31 sierpnia.

System celowania i strzelania w Counter-Strike 2

Wielu graczy zauważyło, że w CS2 zupełnie zmienił się sposób celowania i strzelania w porównaniu do CS:GO. Dane porównanie obrazuje różnicę między „ramkowym wejściem” w CS:GO, a „surowym wejściem” w CS2. W CSGO opóźnienie wynikające z ramkowego systemu celowania jest widoczne, podczas gdy w CS2 strzały reagują w czasie rzeczywistym. Zdjęcie pokazuje różnicę między oboma grami – w CS2 celny strzał, w CS:GO spudłowany. To odkrycie podzieliło społeczność graczy.

Wiele osób podziwia Valve za nową mechanikę strzelania w CS2, a niektórzy sugerują, że przez lata CS:GO miał niedoskonały system celowania. Jednak są też tacy, którzy mają obawy, że CS2 będzie się od innych gier znacząco różnił.

s1mple eksperymentuje z CS2

Jeden z legendarnych graczy Counter-Strike, s1mple, również przetestował nową grę. Zdradził on swoje najlepsze ustawienia, które stosuje podczas gry w CS2. To z pewnością ciekawa informacja dla innych graczy, którzy czekają na premierę gry.

Counter-Strike 2 wywołał burzę w społeczności graczy. Czy czekasz na premierę tego sequelu? Czy zmiana w systemie celowania i strzelania jest korzystna? Przekonaj się sam!

Źródło : www.bing.com