Najlepsze pakiety pamiątek z Paris Major 2023 – wybierz swój!

Wybór najlepszego pakietu pamiątek z Paris Major 2023

Turniej Counter Strike Paris Major 2023 rozpoczął się już kilka dni temu, a my śledzimy dla Was nie tylko wyniki i transmisje na żywo.

Jakie pakiety pamiątek wybrać?

Który pakiet pamiątek wybrać, w końcu Anubis, Ancient czy Inferno? Odpowiadamy na pytanie, patrząc na dołączone skórki, możliwy rozwój cen paczek i skórek w nich zawartych.

Który pakiet pamiątek jest najlepszy z Paris Major 2023?

Oto lista najlepszych pakietów pamiątek, od kiepskich po niesamowite:

  • Piekło – Podwójne Baretty i Sg 553 to mało popularne skórki
  • nuklearny – Skórki są jednymi z najbardziej niepopularnych w CSGO.
  • Wiadukt – Zawiera wiele oldschoolowych skórek.
  • Starożytny – AK Panthera Onca i M4A1 Witamy w dżungli
  • Zawrót głowy – Popularne skórki to Five Seven Fall Hazard i M4A1 Imminent Danger.
  • Miraż – Deagle „Pustynny Lis” i AWP „Pustynna Hydra
  • Anubisa – bo nowy, nigdy wcześniej nie miałem i dobry M4A4

Co zrobić po otrzymaniu paczki z pamiątkami?

Po otrzymaniu paczki z pamiątkami pewnie zastanawiasz się, co powinno się teraz wydarzyć. Zasadniczo masz tutaj trzy opcje, ale jedna z nich nie będzie działać najwcześniej do 18 maja:

  1. Otwórz paczkę i miej nadzieję, że otrzymasz ukrytą skórkę.
  2. Sprzedaj pakiet bezpośrednio na Steam 18 maja i zarób kilka euro.
  3. Zachowaj pakiet i poczekaj, aby zobaczyć, jak cena rozwija się na przestrzeni lat.

W żadnym wypadku nie możemy polecić pierwszej metody. Jasne, jeśli naprawdę wyciągniesz AWP – Desert Hydra lub coś podobnego, twoje następne letnie wakacje są zapewnione, gdyby nie niskie prawdopodobieństwo. Wyciągnięcie skórki Covert z kolekcji pamiątek jest jeszcze mniej prawdopodobne niż zdobycie noża z pudełka. Z szansą 1 na 4000, życzymy powodzenia wszystkim szalonym hazardzistom, którzy włożyli wszystkie jajka do jednego koszyka!

Opcja 2 jest bardziej podobna, ponieważ zamrożenie handlu pakietami pamiątek Paris Major 2023 wygasa dokładnie 18 maja. Następnie pakiety zalewają rynek Steam i zaczyna się zrzut cen. Jeśli jesteś jednym z pierwszych, którzy będą mogli sprzedawać swoje pakiety, euro lub dwa z pewnością będą Twoje. W większości przypadków możesz tak szybko odzyskać pierwotny koszt przepustki widza. Jeśli dobrze trafisz wiele pick’emów, możesz nawet zdobyć nową skórkę M4A1!

Być może najlepszą opcją jest jednak zatrzymanie paczek z pamiątkami i czekanie, aż ich cena wzrośnie. Weź Cobblestone Souvenir Packages z Boston Major 2018, tutaj możesz wyciągnąć pamiątkową Dragonlore. Absolutnie szalony przy wspomnianych kursach, ale gracze wciąż próbują! Sam pakiet pamiątek kosztuje obecnie 1300 € na rynku Steam. Nawet jeśli Desert Hydra lub AK Pentheral nigdy nie osiągną statusu Dragonlore, Twój pakiet pamiątek z Major Paris 2023 może spaść o 2 do 3 cyfr. Naszym zdaniem warto spróbować.

Źródło: Guided News