Kto wygra turniej Blast Premier Spring Final 2024? Przegląd zespołów i pierwsze mecze.

W tej specjalnej serii artykułów, nasze relacje z Counter-Strike 2 i Blast Premier Spring Final 2024 są we współpracy z partnerem do zakładów GGBET UK. Jako najlepsi gracze na świecie przybywają do Londynu, Reece Barrett zapowiada turniej, który ogarnia stolicę szturmem.

Blast Premier Spring Final 2024

Blast Premier Spring Final 2024 to pierwsza duża impreza LAN Counter-Strike 2 (CS2) firmy Blast w tym roku, gdzie osiem drużyn będzie rywalizować w Wembley Arena o pulę nagród w wysokości 425 000 USD. Turniej odbywa się od środy 12 czerwca do niedzieli 16 czerwca, z play-offami rozgrywanymi przed zazwyczaj głośną publicznością londyńską od piątku do niedzieli. Talenty transmisji na żywo występujące podczas Blast Premier 2024 Spring Final również niedawno zostały ogłoszone, w tym Brytyjczycy Freya Spiers, Hawka, Hugo, Harry, James Banks i Jacky. To pierwsze wydarzenie Blast odbywające się w angielskiej stolicy od 2020 roku oraz pierwsze, które zagościło w Wembley Arena od poprzedniego London Major w 2018 roku. Zwycięzca wydarzenia otrzyma również bezpośrednie zaproszenie na Blast Premier World Final 2024, gdzie dołączy do Natus Vincere i Team Spirit, aby rywalizować o część puli nagród w wysokości 1 000 000 USD w listopadzie.

Zespoły Blast Premier Spring Final 2024

Po przegranych finałach ESL Pro League Season 15 i IEM Dallas Team Vitality przybywa z rodakiem Williamem 'mezii’ Merrimanem, który jest jedynym brytyjskim graczem lub trenerem biorącym udział w wydarzeniu. Mezii jest jedynym brytyjskim graczem lub trenerem uczestniczącym w wydarzeniu – po zrzuceniu dwóch asów w Dallas tłum londyński na pewno przywita go głośną przyjemnością. Z brytyjskim graczem w swoim składzie, Vitality rozegrali dwa LAN-y Blast i byli zwycięzcy we wszystkich – Vitality wygrali Blast Fall Final i World Final 2023.

Źródło : esports-news.co.uk