Kristina Kika Dukić; Młody wpływowy zmarł w wieku 21 lat


Kristina Kika Dukic, młoda influencerka, już nie istnieje.

Popularna serbska gwiazda Twitcha i YouTubera, Kristina Kika Dukic, zmarła 8 grudnia 2021 r.

Wiadomość została potwierdzona na Instagramie przez Nataszę Djukic, matkę ofiary.

„To będzie ciężki czas dla nas wszystkich i jedyne, co możemy zrobić, to ocalić jej pamięć. Kochamy Cię Kika i tęsknimy za Tobą bardziej, niż mogą to wyjaśnić słowa. Jeśli masz myśli samobójcze lub cierpisz na depresję, porozmawiaj z kimś, kogo nie jesteś sam”.

Kristina miała 21 lat. Została znaleziona martwa w swoim domu w Belgradzie, stolicy Serbii.

Obecnie wiadomości są w całym Internecie i stają się sensacją, a ponad 725 000 subskrybentów dowiaduje się o tym na YouTube, gdy mówimy. Ma też ponad 400 000 obserwujących na Instagramie. 8 grudnia w środę została znaleziona martwa w swoim domu o 23:40.

Obecnie trwa śledztwo w sprawie jej śmierci i jak dotąd nie znaleziono żadnych wyraźnych oznak.

Kim była Kristina Kika Dukić?

Jak już wspomniano, była młodą wpływową osobą z Belgradu w Serbii z ogromnymi liczbami na swoich kontach w mediach społecznościowych. Była twórcą treści i była popularna dzięki swoim treściom na platformach takich jak Counter Strike globalna ofensywa oraz League of Legends.

Co więcej, jej urodziny były 25 lipca 2000 roku. Karierę na YouTube rozpoczęła w 2005 roku i zamieszczała filmy w Minecraft i GTA 5.

Powód jej śmierci

Dukic dostał również ramkę na początku tego roku za opublikowanie filmu na temat „nieustannego zastraszania”. To sprawiło, że poczuła, że ​​nic, co robiła, nie było wystarczająco wartościowe dla ludzi.

Oprócz zastraszania podzieliła się również bardzo nietypowymi wiadomościami od osób, które oskarżyły ją o poddanie się „operacji plastycznej”

Jednym z „wielu” nazwisk, które najbardziej ją krytykowały, było: Serbski gracz Bodgan Ilic która ciągle zostawiała okropne komentarze pod jej filmami i nazywała ją „fałszywą”!

Dochodząc do jej śmierci, Belgrad był widziany martwy o 23:40. Władze zastanawiają się nad przyczyną jej śmierci, a śledztwo nadal określa możliwości. Kika prawdopodobnie odebrała sobie życie z powodu ciągłego zastraszania.

Co więcej, Mira Vladisavljevic, która była blisko Kiki, mówiła o YouTuber i jej prześladowaniu przez prawie pięć lat.

„Straszny. Zeszłej nocy wydarzyła się straszna rzecz. Apeluję do wszystkich mediów, aby uważnie relacjonowały tę sprawę i dziewczynę, która przez pięć lat zmagała się z zastraszaniem. Proszę, zrozum.”, powiedziała Mira.

Jej ostatni film na YouTube był na Squid Games. Film ukazał się w zeszłym tygodniu i miał ponad milion tygodni. Jej rodzina, fani i przyjaciele będą tęsknić za jej rodziną. Jej pogrzeb odbędzie się 14 grudnia w Lešće, jednym z największych cmentarzy w Belgradzie.

Source : https://www.thetealmango.com/news/kristina-kika-dukic-young-influencer-dies-aged-21/