Korzystając z nieuniknionego konta Steam, Valve ma jedną z najdroższych skórek Counter Strike


Skórki Counter-Strike: Global Offensive uratowały grę. Pieniądze uzyskane na produkcję gry dla skórek CS:GO sprawiły, że firma zobowiązała się do naprawiania błędów i wdrażania funkcji do gry.

milion jest wart więcej niż suma zarobiona przez wielu ludzi na całym świecie w ciągu ich życia.

SZYBKIE: wyświetl tę skróconą wersję lub przesuń palcem, aby przeczytać drugą.

CS:GO to obecnie jedna z najpopularniejszych strzelanek i tytułów konkurencyjnych na świecie. Skórki CS:GO również zachowują swoje znaczenie i wartość. Za tysiące dolarów nierzadko sprzedaje się skórki CS:GO. W szczególności jeden użytkownik to najdroższe skórki CS:GO. Niedawno zakaz groził obcięciem starannie wyselekcjonowanego asortymentu kosmetyków CS:GO.

Według obserwatorów o orlim wzroku kolekcjonerka, która stworzyła portfel CS:GO, Categg, stoi w obliczu zakazu, który może oznaczać, że Valve usunie wszystkie pięć milionów dolarów z jej skórek.

„Czy uważasz, że ma to związek z CS:GO?” „Możliwy przypadek zgłoszenia masowego?” „Czy właściciel nie oszukuje w CS:GO lub jakiejkolwiek innej grze?”

Tylko czas wystarczy, aby powiedzieć nam więcej o tym zakazie gry. Byłoby bez żalu, gdybyś stracił wszystkie swoje skórki.

Czy mógłbyś znaleźć pomysł, proszę? pic.twitter.com/SP3cqfeF7n ma połączenie z połączeniem?

Exerpas (@ExerpasCSGO) 15 września 2022

W tej chwili wydaje się, że Valve zniosło zakaz gry z Categga. Jeśli sprawdzisz teraz ich konto, jest całkiem aktywne.

Nie ma jasnego powodu zakazu. Nawet gdyby Categg mógł oszukiwać w dowolnej grze na Steamie, byłoby to denerwujące.

Obejrzyj tę historię i posłuchaj Xfire na YouTube.

Zakaz Categga nadchodzi w bardzo surowym okresie, dla często nieumiejętnej firmy. Valve podobno w ostatnich miesiącach rozprawiło się z oprogramowaniem oszukującym. To wyjaśniałoby, dlaczego niektórzy ludzie zostali przez pomyłkę zbanowani. Na szczęście wydaje się, że Categg odzyskał swoje konto i wszystko jest w porządku.

Oprócz kolekcji CS:GO firmy Seacat użytkownik ma również kilka pięknych kosmetyków z innych gier Valve, takich jak Dota 2.

Jesteśmy wdzięczni, że konto Categga otrzymało anulowany zakaz. Gdyby został skradziony i zhakowany, bylibyśmy znacznie bardziej zmartwieni. Mimo że Valve pomogło właścicielowi drogich cyfrowych przedmiotów, nadal naprawdę boli mnie utrata dużej ilości pieniędzy.

Oprócz Valve firma już planuje wydać w przyszłości potężniejsze Steam Decki. Jaskinia parowa jest na razie trudna. Logitech zamierza wykorzystać G Cloud, aby to wykorzystać.

Źródło : https://game-news24.com/2022/09/22/using-an-unavoidable-steam-account-valve-has-one-of-the-most-expensive-counter-strike-skins/