Kontr-Strike: 25. urodziny- Valve przygotowuje niespodziankę

Nie ma to jak wyjątkowy dzień dla fanów kultowej taktycznej strzelanki pierwszoosobowej Counter-Strike, ale ogromna baza graczy gry naprawdę zdaje się liczyć, że Valve nie zapomniało o przygotowaniu dla nich prezentu. Dzisiaj przypada 25. rocznica Counter-Strike, ponieważ gra stała się dostępna do publicznej bety 19 czerwca 1999 roku. Choć gra oficjalnie została wydana 8 listopada 2000 roku, zbiegła się z narodzinami przyszłego cudownego dziecka ZywOo, Counter-Strike zaczął zyskiwać popularność podczas swojej fazy beta, kładąc fundamenty pod globalną dynastię gier FPS. Jedna z klasycznych. Zdjęcie ekranu przez Dot Esports

Komemoracja 25. rocznicy Counter-Strike

Na bardzo licznej subreddit gry, wielu graczy wspomina czasy wczesnej bety gry, a wielu liczy, że Valve nie zapomni i zrobi coś, aby uczcić tę datę. Valve świętowało w przeszłości ważne kamienie milowe, jak na przykład kiedy w 2019 roku wydali obudowy CS20 i kapsułki ze stempelkami, aby uczcić 20. rocznicę gry. 25. rocznica podniosła nadzieje niektórych fanów Counter-Strike, biorąc pod uwagę, że Valve poszło poza tym etapem dla innych gier. W listopadzie 2023 roku Valve zaskoczyło fanów oryginalnym Half-Life 25-leciem aktualizacji, dodając nowe poprawki błędów, aktualizacje i treści, które zawierały mapy wieloosobowe i zgodność ze Steam Deck. Dokumentacja zza kulis koncertu Secret Tape towarzyszyła nowej aktualizacji.

Choć niektórzy gracze są trochę rozczarowani brakiem jakiejkolwiek celebracji 25. rocznicy Counter-Strike, wciąż jest jeszcze czas. Valve często czekało do końca dnia, aby wydać duże aktualizacje lub ogłoszenia dla Counter-Strike i może oszczędzać niespodziankę do później. To bardzo żywotne myślenie, ale niespodziewane wydanie operacji nie jest całkowicie wykluczone po poście od dobrze ugruntowanego przeciekacza, który mówi, że może się ono pojawić wkrótce.

Źródło : www.bing.com