Konkurs EPOS Audio oferuje jeden na jeden raz z profesjonalistą e-sportowym


Ostatnio zaktualizowany:

Wschodzący zawodnicy e-sportowi mogą zyskać prawdziwą przewagę nad konkurencją, biorąc udział w tej ekscytującej nowej okazji od EPOS Audio, potencjalnie wygrywając coaching jeden na jednego z najlepszymi profesjonalistami e-sportowymi.

Jako firma audio zaprojektowana do gier i partner jednych z najlepszych organizacji e-sportowych, EPOS ma wszystkie najlepsze połączenia w biznesie. W związku z tym, oczywiście, będą w stanie zapewnić Ci najlepszy trening, aby poprawić Twoje umiejętności w grach, jeśli chcesz sam włamać się do profesjonalnych e-sportów. Jest jeszcze czas, aby zaangażować się w akcję i uzyskać wskazówki i wskazówki od kierowców e-sportowych Aston Martina Cognizanta, a także profesjonalistów Overwatch, LOL i CS:GO.

Czym jest konkurs e-sportowy EPOS?

Od 4 grudnia odbywają się zawody we współpracy z EPOS i jednymi z najlepszych drużyn e-sportowych na całym świecie. Do zdobycia są nie tylko niepowtarzalne okazje, ale nie musisz nawet wygrywać, aby wziąć udział w akcji.

Zwycięzcy każdego z sześciu konkursów otrzymają niesamowite wrażenia pod okiem najlepszych e-sportowców z całego świata. Jednak te zmieniające życie sesje będą transmitowane na żywo, co oznacza, że ​​każdy może chłonąć informacje. Chociaż możesz nie zadać sobie konkretnych pytań, aby ulepszyć swoje unikalne techniki gry, jeśli nie wygrasz, przynajmniej nadal usłyszysz naprawdę cenne rady.

Wygraj szkolenie jeden na jednego z Shanaka Clay Astona Martina Cognizanta

Jeśli przygotowujesz się do wyścigów e-sportowych, nie chcesz przegapić dwóch konkursów, które rozpoczną się 10 grudnia 2021 r.

Od 10 grudnia do 13 grudnia 2021 r. możesz zapisać się, aby mieć szansę na wygranie sesji z kierowcą Aston Martin Cognizant Esports Glina Shanaka. Dwóch szczęśliwych zwycięzców dołączy do Claya podczas transmisji na żywo, będąc w stanie zadać mu wszystkie naglące pytania dotyczące tego, jak ulepszyć swoją grę e-sportową F1. Ponownie, jeśli ci się nie uda, nie rozpaczaj, nadal będziesz mieć szansę na dostrojenie się do strumienia.

Konkurs nie jest jeszcze otwarty, ale obserwuj witrynę kampanii EPOS, aby dowiedzieć się, kiedy rozpocznie się i jak wziąć udział.

Wygraj szkolenie jeden na jednego z Lucasem Blakeleyem i Daniele Haddadem z Aston Martin Cognizant

Między 12 grudnia a 14 grudnia 2021 r. zarejestruj się, aby mieć szansę na wygraną jeden na jednego z Aston Martin Cognizant’s Lucas Blakeley oraz Daniele Haddad. Będzie to kolejna okazja dla początkujących zawodowców e-sportu F1 do uzyskania porad od najlepszych, które mogą zmienić zasady gry, a także będzie transmitowana na żywo dla wszystkich.

Ponieważ konkurs nie jest jeszcze otwarty, nie mamy informacji, jak się zgłosić, ale poprzednie konkursy odbywały się za pośrednictwem Twittera i Instagrama. Zajrzyj na stronę internetową EPOS, aby dowiedzieć się, jak wziąć udział, gdy zostanie opublikowana 12 grudnia.

Obejrzyj sesję treningową Overwatch z nagrodami w konkursie z KarQ . z Toronto Defiant

KarQ 1

Jeśli jesteś szybki, nadal możesz oglądać wszystkie poprzednie transmisje, w tym sesję z Toronto Defiant Content Creator i Streamerem KarQ, który trenuje dwóch szczęśliwych zwycięzców zawodów w ich grze Overwatch oraz udziela wskazówek i wskazówek, jak ulepszyć własną.

Aby obejrzeć, przejdź na stronę konkursu EPOS i znajdź przycisk „Obejrzyj tutaj” pod strumieniem (lub strumieniami), który chcesz wyświetlić.

Zobacz sesję coachingową CS:GO z raalz . Sprout

Jeśli CS:GO jest twoją grą, być może zechcesz obejrzeć transmisję z udziałem lidera gry Sprout, raalza, który trenuje dwie niezwykle szczęśliwe osoby we wszystkim, co jest związane z Counter Strike. Podobnie jak w przypadku innych streamów, każdy znajdzie mnóstwo rzeczy do zabrania i zaimplementowania we własnej rozgrywce CS:GO.

Aby obejrzeć, przejdź do witryny EPOS i znajdź przycisk „Obejrzyj tutaj” pod strumieniem (lub strumieniami), który chcesz wyświetlić.

Obejrzyj sesję jeden na jednego CS:GO z Lambertem z LDLC OL

Konkurs Lambert LDLC EPOS Audio

Wpisy do konkursu o dołączenie do Lamberta LDLC OL zostały już zamknięte, ale będziesz mógł oglądać transmisję, gdy to się stanie. Obserwuj witrynę kampanii EPOS, aby dowiedzieć się, kiedy odbędzie się transmisja, i dołącz do transmisji na żywo, aby uzyskać najlepsze porady dotyczące kariery i rozgrywki.

Uzyskaj porady dotyczące League of Legends od MAD Lions’ Elyoya

Wreszcie kolejny konkurs, który niestety się zakończył, to szansa na wygranie sesji z MAD Lions’ Elyoyai poznaj jego najlepsze rady dotyczące rywalizacji w League of Legends. Jednak nadal możesz dołączyć do zabawy, dołączając do strumienia, gdy będzie on dostępny na żywo. Transmisja odbędzie się 11 grudnia o godzinie 11:00 czasu PST, 14:00 EST, 20:00 GMT, 21:00 CET. Sprawdzaj stronę konkursu EPOS, aby dowiedzieć się, jak oglądać.

Source : https://www.wepc.com/news/epos-audio-competition/