Kompletny przewodnik po zdobyciu skórek CS: GO Coinflip


Counter-Strike Worldwide Hostile, zwykle CSGO, przez długi czas pozostawał bez sprzeciwu. Bez względu na słabe punkty, trudności i zmiany w innowacjach, gra była na bieżąco ze zmianami.

Poza tym, że jest to ekscytująca i zabawna gra, jest to bardzo wciągająca gra i otwarte drzwi dla fanów CSGO. Powinniśmy zagłębić się w zakłady CSGO.

Rodzaje zakładów CSGO

CSGO wcześniej stało się widoczne w sierpniu 2012 roku jako gra komputerowa. Zostało to ogólnie przyjęte z zadowoleniem i w krótkim czasie zwiększyło stopnie zdolności.

Dzisiaj zakłady CSGO mają wiele sektorów biznesowych z atrakcyjnymi szansami, które gwarantują, że możesz rozszerzyć swój zakład. Oto kilka dobrze znanych rodzajów gier hazardowych CS:GO.

Zwycięzca rundy ostrza

Wszystkie współrzędne CSGO zaczynają się od regulacji ostrza. Regularnie nazywana cyklem zero, ta runda nigdy nie liczy wyniku końcowego. Ogólnie decyduje o zdolności grupy do wybrania strony, po której musi grać jako pierwsza.

Obejmują one strategie, pozycje spojrzenia, wrogość i wymiany. Możesz postawić na ostrze wokół zwycięzcy. Oprócz tego, że jest zabawny i orzeźwiający, zakład na zwycięzcę rundy ostrza jest praktycznie szybki (wiesz, czy przegrasz, czy wygrasz w mgnieniu oka).

Wszystkie rundy powyżej/poniżej

Czy oglądałeś wyjątkowo zacięty pojedynek w CSGO? Oglądanie wyników rywali w rundach jest zwykle wciągające i ekscytujące. Aby uprzyjemnić sobie zabawę, możesz obstawiać pełne mecze powyżej/poniżej.

Tutaj możesz dobrze odgadnąć całkowitą liczbę rund, a Twoim zadaniem jest zdecydować, czy wynik zostanie ukończony/poniżej określonej liczby. Dla doświadczonych spekulantów CSGO jest to niezwykle korzystny zakład.

Od pierwszego do 5 rund

Ten wybór zakładów zakłada, że ​​przewidzisz grupę, która rozegra od pierwszej do pięciu rund. Chociaż jest to najprostszy i najłatwiejszy zakład, może być trudny do zhakowania ze względu na regulacje broni.

Jeśli grupa przegra w rundzie z bronią, będzie miała kilka rund bez kupowania broni.

Pierwsze zabójstwo

Możesz również postawić na grupę, która dokona głównego zabójstwa. W przeciwieństwie do tego, wszystkie zabójstwa są fundamentalne w CSGO. To pierwsze ma ogromne znaczenie.

Ponieważ CSGO obejmuje dwie zdolne i solidne grupy, obstawianie głównego zabójstwa może być niepewne i niebezpieczne. Zakładając, że jesteś przekonany, że konkretny strzelec wyborowy może zabić, dlaczego nie zrobić wszystkiego?

Pierwszy pistolet i drugi pistolet Round Champ

CSGO to wyjątkowo brutalna gra. W tym charakterze mecze mogą trwać do trzydziestu rund, z przerwą w cyklu piętnastym.

Grupy zmienią swoją sytuację w przerwie meczu (od psychologicznych prześladowców do podsycających strach i na odwrót).

Pierwsza runda pistoletowa jest przed przerwą, a następna gra jest po przerwie. Powinieneś wybrać grupę, która może wygrać pierwszego lub drugiego mistrza rundy pistoletowej. Chociaż jest to niezwykle produktywny zakład, może również przynieść wysoki kurs.

Najlepsze strony do zakładów CSGO

W nowej przeszłości CSGO wyróżniało się jako obszar obstawiania zaciętych gardeł. Wiele tysięcy gra w tę grę, podczas gdy miliony obstawiają wyniki.

Gdy zapełnia się wszechobecnością, pojawiło się wiele lokalizacji (kilka naturalnych i kilka nieprzemyślanych). Ten segment obejmuje autentyczne najlepsze miejsca zakładów CSGO na całym świecie, którym możesz zaufać.

  1. Imperium CSGO

CSGO Domain, dobrze znana z CSGO Coinflip i ruletki, została wyrzucona z gry w 2016 roku i działała legalnie. Od momentu powstania, w CSGO ścigano ponad 2 miliardy dolarów, co czyni go dobrze znanym wyborem na całym świecie.

Każda z jej gier rozwija prostotę dzięki frameworkowi RNG (Random Number Generation).

  1. WTFSkins

WTFSkins to najlepsza strona dla dużych stawek CSGO. Witryna WTFSkins jest wyjątkowo godna zaufania i służy zabawie CSGO z dobrze znanymi witrynami, na przykład CSGO DOTA II i skórkami CSGO.

Oprócz różnych witryn bukmacherskich CSGO, strona ta oferuje doskonały wybór wypłat, w których klienci mogą wymieniać swoje rzeczy. Dołącz już dziś i korzystaj z łatwego w obsłudze interfejsu.

  1. CSGOSzybko

Czy mówi się, że szukasz zestawów gier CSGO, na które możesz postawić? Rzeczywiście, CSGOFast to najlepsza strona z asortymentem gier.

Mając w pobliżu ponad 12 gier, gracze mogą doświadczyć pośpiechu i energii CSGO na swoich wszechstronnych gadżetach do pracy. W CSGOFast możesz grać w ruletkę z rzutem monetą, awarią, dużymi stawkami i darmowymi skórkami.

  1. CSGORoll

CSGORoll jest jednym z najbardziej atrakcyjnych i ugruntowanych miejsc bukmacherskich CSGO. Wysłana w 2015 roku witryna oferuje cztery witryny CSGO; ruletka, krach, kości i rzut monetą.

Ma silną pozycję z możliwymi do udowodnienia ramami przyzwoitości, z których możesz czerpać zyski. Jest to prosta strona do obstawiania skinów CSGO.

  1. Gamdom

Gamdom to doskonała strona do obstawiania i zawieszania meczów CSGO. Witryna oparta na monetach, która pozwala obstawiać na północ od pięciu witryn CSGO, była wszechobecna w ostatnich latach. Oprócz energetyzującej interaktywności strona kładzie również duży nacisk na liczne ulepszenia i pomocne opcje ratalne. Możesz wykorzystać swoje karty płatnicze i bitcoiny, aby wesprzeć swój rekord.

Ostateczny werdykt

Znalezienie przyzwoitej strony bukmacherskiej CSGO nie musi być problemem, ponieważ jest ich wiele dostępnych w wyszukiwarce. Pomogłoby, gdybyś był odpowiednio wykształcony, wiedział, na co zwrócić szczególną uwagę i wybrał konkretną witrynę. Najbardziej niewiarygodne jest ciągłe śledzenie autentycznych witryn z najlepszymi zwrotami.
Źródło : https://www.gamesreviews.com/articles/12/the-ultimate-guide-to-getting-cs-go-coinflip-skins/