Kilku znaczących graczy, którzy przegapią PGL Stockholm Major


PGL Stockholm Major 2021 jest tuż za rogiem. ten CS:GO świat jest pełen emocji związanych z przygotowaniami do pierwszego Majora od ponad dwóch lat.

Podczas gdy fani będą mogli obserwować, jak najlepsi na świecie dają z siebie wszystko w Sztokholmie, jest kilku znanych graczy, którzy nie dotarli do stolicy Szwecji. Oto nasza lista najważniejszych zawodników, których zabraknie w tegorocznych CS:GO Poważny.

Coldzera

Zdjęcie Jak Howard za pośrednictwem BLAST Premier

Ta lista nie mogła zaczynać się od żadnego innego gracza niż coldzera. Brazylijczyk został uznany za najlepszego na świecie CS:GO gracz w 2017 i 2018 roku nie bez powodu. Wyprodukował zadziwiające liczby, prowadząc Luminosity i SK Gaming do głównych zwycięstw na MLG Columbus 2016, ESL Cologne 2016 i innych turniejach S-tier. 26-latek miał jednak nieudane ostatnie trzy lata, a jego najnowszym Majorem był IEM Katowice w 2019 roku. Mimo to brak tak historycznego nazwiska w Majorze PGL Sztokholm to ogromna strata.

Aleksib

Zdjęcie przez StarLadder

Aleksib sprawdził się w 2019 roku, kiedy w zaskakujący sposób poprowadził ENCE do finału katowickiego Majora. Później w tym samym roku fińska organizacja triumfowała w BLAST Pro Series: Madrid, uciszając wszystkich naiwników, którzy twierdzili, że ENCE to kiepski zespół, a Aleksib był słabym liderem. Od tego czasu fiński lider w grze dołączył do OG i przekształcił ją w międzynarodową drużynę godną rywalizacji w CS:GO’s najbardziej prestiżowe wydarzenia. Ale lista jest niespójna, co ma swoją cenę. Tym razem OG zabraknie w jednym z najważniejszych zawodów ostatnich dwóch lat.

Jkaem

Zdjęcie przez StarLadder

Niewiele pozostało graczy z najwyższej półki, jeśli chodzi o tych, którzy rozpoczęli karierę, gdy CS:GO rozpoczęła się era. Ale jednym z nich jest jkaem, który uczestniczył w wielu Majorsach, a ESL One: Katowice 2015 był jego pierwszym. Od 2018 roku jest głównym filarem składu byłego zespołu Renegades-100 Thieves, z którym w 2019 roku zajął czołowe miejsce na StarLadder Berlin Major. Norweg jest obok deszczu najbardziej rozpoznawalnym przedstawicielem swojego kraju. Zawsze robi imponujące występy, kiedy ma to największe znaczenie, więc jego nieobecność w Sztokholmie będzie odczuwalna.

KennyS

Zdjęcie przez DreamHack

Nie ma potrzeby przedstawiać tego francuskiego cudownego snajpera. KennyS był uważany za najlepszego gracza ze swojego kraju, zanim ZyWoO odcisnął swoje piętno. 26-latek zawsze był zagrożeniem, jeśli wpadł w ręce AWP, co udowodnił podczas DreamHack Open Cluj-Napoca Major 2015. Poprowadził Team EnVyUs do pierwszego i jedynego w organizacji CS:GO Major złoty medal i otrzymał nagrodę MVP za swój występ. Zanim w marcu został postawiony na ławce rezerwowej, nie podał zdumiewających liczb. Jednak żaden kennyS w Sztokholmie z pewnością nie oznacza końca ery dla Francuzów Kontratak.

F0rest

Zdjęcie za pośrednictwem serii BLAST Pro

Kiedy myślisz o niektórych z najbardziej pasjonujących graczy w Kontratak, od razu przychodzi na myśl f0rest. Szwed istnieje od początku roku CS:GO i zdobył osiem medali MVP w swojej karierze w najnowszej wersji gry. Wszystkie dobre rzeczy muszą się jednak skończyć, a dla jednokrotnego zwycięzcy Major wydaje się, że jego najlepsze dni mają już za sobą. Będzie go brakowało podczas powrotu z najważniejszego turnieju ostatnich dwóch lat. Ale jak twierdzi sam f0rest, jego pasja do gry jest tym, co go napędza i zostało mu jeszcze mnóstwo. Kto wie, może jeszcze raz poprowadzi Dignitas lub inny skład do zwycięstwa.

KRIMZ

Zdjęcie przez DreamHack

Mówiąc o szwedzkich zawodnikach, trudno nie myśleć o KRIMZ. 27-latek był jednym z autorów ery Fnatic w 2015 roku. W historii było tylko kilku graczy, którzy potrafili utrzymać bombsite tak samo jak KRIMZ i tyle razy wymyślać sprzęgło, kiedy było to potrzebne. Został doceniony za to, że był tak wyróżniającym się graczem, trafiając do 10 najlepszych graczy HLTV w 2014 i 2015 roku. Teraz KRIMZ przegapi drugi Major w swojej karierze i będziemy równie zaskoczeni, że nie zobaczymy go w tym roku, jak my. w Berlinie dwa lata temu.

AZR

Zdjęcie przez StarLadder

Jeśli chodzi o najbardziej znanych australijskich graczy, prawdopodobnie AZR jest nazwą, która przecina ci głowę. Jeśli chodzi o CS:GO, jest tu od początku, dołączając do Vox Eminor w 2012 roku. Wiele lat i Majors później znaleźliśmy się w miejscu, w którym Oceania nie jest już dziką kartą, ale regionem zdolnym do zaprezentowania talentów najwyższej klasy. Nie byłoby go bez AZR, który szkolił wielu Australijczyków na różnych etapach kariery. 29-latek zaskoczył świat w Berlinie, dochodząc do półfinału. Teraz ponownie zaskoczył fanów, nie dojeżdżając do Sztokholmu, ponieważ wielu uważało, że zakwalifikowanie się do Major to tylko kolejny dzień w biurze dla AZR.

XANTARES

Zdjęcie przez DreamHack

A skoro mówimy o regionalnych supergwiazdach, XANTARES przychodzi na myśl, gdy mówimy o Turcji. 26-latek znany jest z tego, że wyciąga niesamowite szpony, znajduje strzały w głowę w najtrudniejszych sztukach i ogólnie prezentuje występy warte zapamiętania. Jednak jego nowy zespół, Eternal Fire, jak dotąd nie odniósł sukcesu. Tak więc będziemy musieli poczekać jeszcze kilka miesięcy, zanim zobaczymy XANTARES na scenie Major.

Tarik

Zdjęcie przez StarLadder

Nie ma lepszego sposobu na uzupełnienie naszej listy niż z ELEAGUE Major: Boston 2018 MVP, tarik. Impreza w Massachusetts była jedynym dużym turniejem, jaki kiedykolwiek wygrała drużyna z Ameryki Północnej i odbyła się w wyjątkowy sposób. Cloud9 rozpoczął strasznie zarówno Challengers Stage, jak i Legends Stage, zaczynając od rekordu 0-2. Ale potem zrobili prawdopodobnie największą niespodziankę w CS:GO historii, przechodząc aż do finału i powracając tam, tym razem przeciwko faworytom turnieju FaZe Clan. W dużej mierze było to zasługą Tarika, który udowodnił, że jest liderem, którego potrzebuje scena północnoamerykańska. Teraz jest zawodnikiem, którego fani z NA i na całym świecie będą tęsknić podczas Stockholm Major.

Wyróżnienia

PGL Stockholm Major rozpocznie się we wtorek, 26 października. Legends Stage rozpocznie się cztery dni później, 30 października. Możesz śledzić całą akcję na kanale PGL na Twitchu.Source : https://dotesports.com/counter-strike/news/several-notable-players-who-will-miss-the-pgl-stockholm-major