Katalizatory FaZe Clan i Furia


IEM Rio Major jest tuż za rogiem, obiecując, że będzie największą sceną i wydarzeniem, jakie kiedykolwiek zorganizowano dla konkurencyjnego CS GO. Przy tak wysokich stawkach, w tym ogromnej puli nagród, najważniejsi faworyci będą potrzebować swoich supergwiazd, aby pokazać się na najwyższym poziomie, aby zdobyć upragnione trofeum Major.

Na scenie e-sportowej CS GO wciąż istnieją nazwiska, które rywalizują o najwyższe wyróżnienie, jednak molochy, takie jak G2 i Astralis, zostały wyeliminowane przez kwalifikacje i nie wezmą udziału w Majorze. W ten sposób zobaczymy ekscytujące nowe młode talenty wchodzące przez drzwi, oczywiście z głodem zwycięstwa i bycia w centrum uwagi, jak nigdy dotąd.

Jak zawsze jesteśmy tutaj, aby przekazać kilka kluczowych informacji i wyróżnić największe gwiazdy imprezy. Dzisiaj przyjrzymy się domowemu faworytowi w Furii, który szuka trofeum Major na własnym podwórku, a obecnie najlepszej drużynie na świecie FaZe Clean, która spróbuje kontynuować swój dominujący bieg w 2022 roku.

100% bonus od depozytu do 200 $

Obowiązują OWH

Talizman Furii KSCERATO

Oczywiście musieliśmy zwrócić uwagę na jedną z drużyn gospodarzy turnieju w Brazylii. Jeśli chodzi o brazylijską pulę talentów CS GO, w tej chwili nie ma lepszego mechanicznego gracza niż Kaike „KSCERATO” Cerato. Dla brazylijskiego reprezentanta FURIA był absolutną skałą konsekwencji i głównym katalizatorem, dzięki któremu udało im się zakwalifikować do imprezy. W ciągu ostatnich 6 miesięcy profesjonalnej gry w CS GO uzyskał współczynnik zabójstw do śmierci wynoszący 1,18, najwyższy z całej drużyny, według HLTV.

Z kibicami domowymi absolutnie po swojej stronie, krzyczącymi jego imię, może uzyskać szum i energię potrzebną, aby pomóc Furii dostać się na zasłużone miejsce w najwyższej tabeli liderów, coś, do czego brazylijscy fani z pewnością zabłysną po ostatnich słabych wynikach z regionu, ponieważ cały.

X Factor Broky klanu FaZe

W skład FaZe Clan jest mnóstwo supergwiazd, z których każda ma mechaniczną zdolność do samodzielnego prowadzenia dowolnego meczu, a ponadto mogą również pracować jako jednostka i poświęcić światło reflektorów dla dobra zespołu. Jednak w ostatnich turniejach jeden gracz zdecydowanie wzbudził zainteresowanie społeczności jako być może najlepszy gracz w drużynie, Helvijs „broky” Saukants.

Główny łotewski AWP był najlepszym graczem FaZe w kwalifikacjach Europe RMR A, gdzie skład zakończył 3-0 i osiągnął status Legends na Rio Major. W każdym meczu Broky zdołał się pojawić, wygrywając kilka rund dzięki swoim mechanicznym umiejętnościom AWP.

Ponieważ drużyna wyglądała na nieco roztrzęsioną w ostatnich kilku meczach, Broky obudził się i złapał luz od swoich kolegów z drużyny, szczególnie w ostatnim meczu przeciwko Sproutowi.

Tutaj możesz sprawdzić najlepsze strony bukmacherskie CS GO, gdzie są kursy, z których możesz się cieszyć!Źródło : https://esportsjunkie.com/2022/10/27/the-catalysts-for-faze-clan-and-furia-cs-go-iem-rio-major