k0nfig powraca do CS:GO w Heroic na światowych finałach BLAST Premier


Heroic potwierdziło, że były gracz Astralis, Kristian,k0nrys’ Wienecke będzie walczył o drużynę jako zastępca Martina’stawnLund na zbliżający się światowy finał BLAST 2022. Heroic podjął decyzję o odpoczynku na koniec sezonu.

k0nfig powraca do CS:GO na swój pierwszy występ w sieci LAN od wrześniowego sezonu 16 ESL Pro League, po tym jak jego kontrakt z Astralis został rozwiązany miesiąc później w związku z doniesieniami o Brutalna bójka na Malcie. Astralis wypuścił k0nfig pośród zmian składu duńskiego zespołu, przywracając także Nicolai „dev1ce” Reedtza mniej więcej w tym samym czasie po okresie mieszanych wyników dla czterokrotnych głównych mistrzów.

Heroiczny zwolniony oświadczenie na Twitterze aby potwierdzić tę wiadomość, po tym, jak plotki rozeszły się wcześnie w niedzielę na temat jego możliwego zaangażowania.

k0nfig powraca do CS:GO: czy to ryzyko dla Heroic?

Heroic znajdują się w formie, która zdefiniowała ich karierę, zbliżając się boleśnie do drugiego miejsca w turnieju niesamowity IEM Rio Major 2022. Zaledwie kilka tygodni później Kacper ’cadia NMøller i jego zespół byli na szczycie świata, pokonując FaZe Clan w ich rodzinnym mieście Kopenhadze podczas BLAST Premier: Fall Finals 2022. Chociaż k0nfig jest niezaprzeczalnie utalentowanym graczem, Heroic będzie miał desperacką nadzieję, że uda mu się uniknąć kontrowersji podczas swojej kariery w Duńczycy.

Heroic będzie świadomy, że przyjęcie obecnie kontrowersyjnej postaci stanowi ogromne ryzyko, zwłaszcza że uważają się za jedną z najlepszych drużyn CSGO na świecie. Emocje wokół tej heroicznej listy narastają już od kilku miesięcy, więc jeśli k0nfig będzie w stanie utrzymać wyniki w spokoju, zespół uzna to za świetny zwrot z inwestycji.

Źródło : https://www.esports.net/news/k0nfig-returns-to-csgo-for-heroic-at-blast-premier-world-finals/