Jestem zawodowym graczem Counter-Strike, a najnowszy turniej jest najlepszy, na którym byłem

10. rocznica IEM Katowice: najważniejszy turniej w Counter-Strike i Starcraft 2

W świecie Counter-Strike i StarCraft 2 nie ma wielu turniejów tak ważnych jak IEM Katowice. W tym roku jest to 10. rocznica wydarzenia, a oczekiwania są wyższe niż kiedykolwiek.

1. Ogromna publiczność w Katowicach

Turniej CS2 jest już w fazie play-off, gdzie niektóre z najlepszych drużyn zostały już wyeliminowane. „Real Madrid” CS, Vitality, nieoczekiwanie zakończył swój udział z rąk Heroic. Oznacza to, że seria rozczarowujących wyników w Katowicach dla najlepszego gracza na świecie „ZywOo” trwa.

To nasza trzecia wizyta na IEM Katowice i za każdym razem atmosfera na turnieju staje się coraz lepsza.

2. Rozrywka dla wszystkich

Spacer jest krótki, a gdy zbliżamy się do Spodka, możemy już zobaczyć, że kolejka jest olbrzymia. IEM Katowice to nie tylko turniej, ale także atrakcja. To miejsce, gdzie młodzi i starsi ludzie mogą cieszyć się obserwując swoich ulubionych graczy lub uczestnicząc w aktywnościach takich jak losowania, gry, quizy i oczywiście wydawanie pieniędzy na sprzęt dla graczy.

Największe marki takie jak Intel, Predator, Nintendo i Omen mają swoje własne stoiska, gdzie można wypróbować ich produkty i zagrać w niektóre z najlepszych gier.

Na początku play-offów CS2 powietrze wypełnia się ekscytacją, a można zobaczyć niecierpliwość na twarzach ludzi.

3. Elektryzująca atmosfera

Oglądanie swoich ulubionych graczy w tym turnieju jest czymś wyjątkowym, a mało gdzie indziej panuje tak elektreczująca atmosfera jak w Spodku. Światła zaczynają się ściemniać, muzyka rozpoczyna się, a efekty świetlne i pirotechniczne wchodzą w akcję. Energia płynąca od publiczności jest niespotykana i przynosi przypływ adrenaliny dla uczestników.

Zanim wydarzenie naprawdę się rozpocznie, to wiemy jedynie, że czeka nas ekscytujący weekend.

Źródło : www.bing.com