Jeśli to nie jest zepsute: ZywOo ma zaskakujące podejście do ćwiczeń solo CS: GO, które wyraźnie działa


Mathieu „ZywOo” Herbaut może ostatecznie zostać najlepszym graczem, jakiego kiedykolwiek dotykano CS:GO, a my, widzowie, możemy się czegoś nauczyć z jego wyjątkowych metod szkoleniowych. Podczas gdy każdy inny zawodowy gracz na świecie spędza godziny w lobby trenującym celność, francuska supergwiazda wydaje się mieć inną taktykę.

„Nie mam indywidualnej praktyki [routine]właściwie”, powiedział Zywoo w wywiadzie dla Dust 2 Brasil, od niechcenia wysadzając w powietrze umysły każdego CS:GO gracz na całym świecie.

Umiejętności ZywOo nie wynikają z celowania w laboratorium, ale ze zwykłego wskakiwania do meczu. Podczas gdy gracze spędzają godziny w deathmatchu, podwójnie najlepiej LadaStrajk gwiazda mówi, że woli „grać w FACEIT, aby wyostrzyć swoją indywidualność [skills]”.

Aby się zrelaksować, ZywOo „naprawdę [likes] pograć w surfing, KZ lub pograć dla zabawy”. Facet jest fajny jak ogórek i wygląda na to, że różne inne stworzone przez społeczność tryby są sekretem jego niewiarygodnie ostrego celowania.

Nie zapominajmy, że ZywOo urodziło się, by się bawić Kontratak. Francuska gwiazda przyszła na świat tego samego dnia CS:GO został wydany, co oznacza, że ​​możemy nigdy nie być w stanie osiągnąć umiejętności lub kunsztu, które ZywOo rozwinął przez całe swoje życie.

Inny CS:GO Profesjonaliści powinni uważać na dzień, w którym wskoczy do walki na śmierć i życie, aby poćwiczyć — może będzie miał zupełnie inny poziom do osiągnięcia, gdy zacznie trenować solo.Źródło : https://dotesports.com/counter-strike/news/if-it-aint-broke-zywoo-has-surprise-approach-to-csgo-solo-practice-that-is-clearly-working