Jeff Bezos zapewnia pełne wsparcie dla Nowego Świata Amazona pomimo „wielu niepowodzeń i niepowodzeń”


Założyciel i prezes Amazona, Jeff Bezos, skomentował udaną premierę New World i stwierdził, że nie może być bardziej „dumny” z zespołu pomimo wielu niepowodzeń i niepowodzeń.

Premiera New World okazała się ogromnym sukcesem. Odniósł tak duży sukces, że rywalizuje z dwiema najpopularniejszymi grami Steam, Counter-Strike: Global Offensive i Dota 2, jeśli chodzi o współbieżnych graczy.

Z drugiej strony jego popularność powoduje długie kolejki. Deweloperzy ciężko pracowali, aby to naprawić, dodając więcej serwerów i zwiększając limity populacji.

Planują również dodać transfery serwerów i funkcje zapobiegające AFK, które mają pojawić się w nadchodzących tygodniach.

Gry Amazon

Pomimo trudnego początku ze względu na swoją popularność, premiera New World zakończyła się sukcesem.

Jednak to nie przeszkodziło mu w osiągnięciu krytycznego i komercyjnego sukcesu. Jeff Bezos był powiązany z grą tylko za pomocą memów. Jednak w końcu opowiedział o grze 1 października i udzielił jej pełnego poparcia.

„Po wielu niepowodzeniach i niepowodzeniach w grach odnieśliśmy sukces” – powiedział. „Tak dumny z zespołu za wytrwałość. Postrzegaj niepowodzenia jako pomocne przeszkody, które napędzają naukę. Bez względu na to, jakie są twoje cele, nie poddawaj się, bez względu na to, jak trudno jest.

Aby zilustrować swój punkt widzenia, udostępnił link do artykułu CNBC chwalącego Amazon za „uderzenie” w ich ręce.

Następnie porównał to do artykułu Bloomberga, w którym twierdził, że nigdy nie zrobią dobrej gry. „Te dwa artykuły dzieli tylko osiem miesięcy” – powiedział.

Nowy Świat jest wciąż w powijakach. Jednak gracze mają już dziki czas zanurzając się w Aeternum na wiele godzin.

Gdy programiści zaczną dodawać nową zawartość i funkcje, w tym ekspedycje, wierzchowce, strefy i nie tylko, będzie tylko lepiej.

Source : https://www.dexerto.com/new-world/jeff-bezos-puts-full-support-behind-new-world-1667439/