Jak zmienić widok modelu broni w Counter-Strike 2 – poradnik

Jak zmienić viewmodel w CS2 – łatwa zamiana rąk w CS2

Jak zmienić viewmodel w CS2

Dla niektórych graczy Counter-Strike 2, domyślny widok broni w prawą rękę po prostu się nie zgadza. Być może jesteś leworęczny, a może uważasz, że broń po prawej stronie przesłania twój widok. Bez względu na powód, CS2 oferuje sposób na zmianę viewmodel ręki. Ostatnia aktualizacja sprawiła, że zmiana viewmodeli stała się jeszcze łatwiejsza. Omówimy, jak możesz zmienić ręce i zmienić viewmodel w CS2.

Jak zmienić viewmodel w CS2

Na początku CS2 narzuciło ograniczenia dotyczące korzystania z prawej ręki w widoku. Ale od aktualizacji pod koniec kwietnia masz wolność dostosowania pozycji broni do swojej dominującej ręki. Oto, jak to zrobić:

Gdy jesteś w grze, możesz nacisnąć domyślny przycisk viewmodel „H”, aby zmienić widok z prawej ręki na lewą rękę. Możesz również na stałe zmienić viewmodel, postępując zgodnie z tymi krokami:

Przejdź do ustawień, klikając ikonę koła zębatego w lewym górnym rogu ekranu. Na górze ekranu znajdziesz wiele kategorii. Wybierz opcję „Gra”. Zaznacz opcję „Preferowany widok lewa/prawa ręka” i zmień ją według uznania.

Aby zmienić klawisz w grze do przełączania viewmodel, musisz kliknąć opcję „Przejdź do przypisania klawisza zmiany ręki” w tym samym menu ustawień. Gdy znajdziesz się na stronie wiązania klawiszy klawiatury, możesz wybrać dowolny klawisz i przypisać go jako klawisz viewmodela.

Dla większości graczy wpływ widoku lewej lub prawej ręki na rozgrywkę jest nieistotny. Zobaczysz nieco inny fragment ekranu w zależności od ustawienia dominującej ręki.

Jednak gracze przyzwyczajeni do widoku lewej ręki mieli ogromne problemy przed aktualizacją. To właśnie doprowadziło do rozległego protestu osób chcących zmienić ręce w CS2. Ponadto gracze leworęczni mogą po prostu uważać, że domyślny widok prawej ręki jest niewygodny lub rozpraszający. Posiadanie opcji zmiany pozwala na bardziej naturalne odczucia. Dlatego świetnie jest mieć możliwość zmiany viewmodel w CS2.

READ MORE: Największe i najlepsze nowe funkcje, które zostaną wprowadzone do Counter-Strike 2

Źródło : www.oneesports.gg