Jak zmienić ręczność postaci w grze Counter-Strike 2 w Vanzi

Valve

Left or Right-Handed: How to Swap Handedness in Counter-Strike 2

Chociaż jeśli jesteś leworęczny, możesz nie zauważyć, że każda strzelanka, w tym Counter-Strike 2, zawsze sprawia, że grasz jako postać praworęczna. Podczas gdy może się wydawać, że to nie jest duża sprawa, dla osób, które głównie używają lewej ręki, może być dziwne widzieć gry w ten sposób, zwłaszcza gdy wcześniejsze wersje tej gry pozwalały ci grać jako leworęczny. A jeśli grasz na najwyższym poziomie, zmiana ręki może ułatwić wyjrzenie zza rogu. Podczas gdy przez prawie pierwszy rok gry brakowało tej funkcji, Counter-Strike 2 w końcu pozwolił graczom na wymianę rąk i granie w sposób dla nich naturalniejszy i bardziej komfortowy. Oto jak ustawić preferowaną rękę w grze Counter-Strike 2 i zmienić ją w locie.

Jak zmienić rękę

Jeśli chcesz ustawić swoją postać tak, aby zawsze grała z lewej lub prawej strony, najlepszym sposobem jest ustawienie preferowanej ręki w ustawieniach. Otwórz ustawienia i przejdź do Gry > Przedmiot, a następnie przewiń w dół do opcji Preferowany model widoku lewo/prawo. Menu rozwijane pozwoli ci wybrać między prawą a lewą, aby zawsze korzystać z tego widoku.

Jeśli używasz tej funkcji z taktycznych powodów i musisz zmieniać ręce w locie, gdy okrążasz rogi, możesz również zmieniać ręce podczas walki. Domyślnie naciśnięcie klawisza H sprawi, że twoja postać wyciągnie ponownie swoją aktualnie wyposażoną broń, tylko w przeciwną stronę. Ponowne naciśnięcie spowoduje jej powrót.

Źródło : www.bing.com