Jak zdobyć skórkę CS:GO bez pieniędzy? ⋆Naijaknowhow


– Reklama –

Co drugi gracz CS:GO myśli o tym, jak zdobyć rzadkie skórki na broń za darmo. Internet jest po prostu pełen żądań o podobnej treści. I nie jest to zaskakujące. Choćby dlatego, że ostatnia część legendarnej serii Counter-Strike o nazwie „Global Offensive” zyskała dużą popularność w pierwszych latach po wydaniu w 2012 roku. I wydanie pierwszej kolekcji skórek CS:GO w ramach „Arm Deal” ” aktualizacja tylko wzmocniła ten sukces. Dla tych, którzy nie wiedzą, wyjaśniamy, że skórki są modyfikacjami konstrukcyjnymi standardowego rodzaju broni w CS:GO. Istnieje podstawowy zestaw parametrów, które w mniejszym lub większym stopniu wpływają na koszt konkretnej skóry. Im rzadsza skóra, tym wyższa jej cena na głównych targowiskach.

Istnieje kilka opcji…

Spójrzmy więc na kilka opcji zdobycia skórek CS:GO, takich jak noże, rękawiczki i autorskie modyfikacje standardowego rodzaju broni bez pieniędzy. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że teraz porozmawiamy o kilku pomysłowych sztuczkach. Ale nie! Najpewniejszym sposobem na uzupełnienie ekwipunku nowymi skórkami CS:GO jest po prostu regularne uczestnictwo w sieciowych meczach CS:GO na serwerach z Valve Anti-Cheat. Jeśli odpowiedzialnie podejdziesz do rozgrywki w trybie rywalizacji, wkrótce zbierzesz obszerną kolekcję kolorystyk. Przypominamy, że zgodnie z polityką Valve, w wyniku losowego dropu (wypadającego z przedmiotów w grze) możesz zdobyć do czterech skórek CS:GO tygodniowo. Co ciekawe, oprócz skórek CS:GO możesz również zdobyć skrzynkę na broń, do otwarcia której będziesz musiał zakupić specjalny klucz.

Niuanse „otwartej skrzynki” CS:GO

„Cztery skórki na tydzień to nie tak mało!” – mówisz. Ale nie spiesz się z radością. Prawdopodobieństwo, że podczas spadku dostaniesz kosztowną skórę, jest bardzo małe. Z reguły skórki wypadają graczom nie wyżej niż jakość militarna lub przemysłowa. Takich skórek w samym CS jest bardzo dużo, więc ich wartość rynkowa bardzo rzadko przekracza kilka centów. Mamy jednak dla Ciebie również dobrą wiadomość. Otwierając skrzynie CS:GO, możesz otrzymać droższą skórkę. Aby spróbować szczęścia, musisz zdobyć specjalne klucze, których gracze nigdy nie dostają za darmo. Koszt jednego to dwa i pół dolara. Do niedawna klucze CS:GO można było kupić na oficjalnym rynku Valve lub na rynkach stron trzecich. Jednak w październiku 2019 r. deweloper wypuścił łatkę, która zakazywała sprzedaży i wymiany kluczy.

Może istnieją alternatywne metody?

W 2022 będzie jeszcze kilka sposobów na zdobycie skórki CS:GO bez płacenia ani grosza:

  • Po pierwsze, możesz rywalizować o kosztowną skórkę podczas konkursów CS:GO. Popularni streamerzy, rynki i sklepy internetowe nie skąpią na trofeach i często rozdają całe zestawy skórek CS: GO. Duże drawy mogą trwać dłużej niż tydzień i często obejmują pośrednie ręce.
  • Po drugie, dla samego hazardu, wymyślili kasyna z ruletką CS:GO, w których zakłady są obstawiane ze skórkami CS:GO na kolor, kombinację lub numer. Prawie wszystkie strony tego profilu oferują bonusy po rejestracji. Z reguły wysokość premii jest niewielka i wynosi maksymalnie kilka dolców.
  • Po trzecie, niektóre serwisy bukmacherskie akceptują zakłady na turnieje e-sportowe CS:GO, w tym skórki. I na koniec pamiętajmy o usługach, które rzekomo dają skórki CS:GO za wykonanie określonych zadań: wypełnianie ankiet, instalowanie aplikacji mobilnych itp.

CS:GO Umowy handlowe

Dla tych, którzy zgromadzili już dużą liczbę tanich skórek o tym samym poziomie rzadkości w swoim ekwipunku Steam, zalecamy skorzystanie z opcji kontraktów wymiany. Jest to specjalne narzędzie w CS:GO, które pozwala na wymianę kilkunastu skórek o tej samej rzadkości na rzadsze i modniejsze skórki. Oprócz zwykłych skórek do kontraktu handlowego można dodać broń z licznikiem StatTrak™. Swoją drogą, po premierze Operacji Bravo gracze otrzymali możliwość dodania skórek z różnych kolekcji do jednego kontraktu, co naszym zdaniem znacznie uprościło mechanikę craftingu.

– Reklama –Źródło : https://naijaknowhow.net/how-to-get-csgo-skin-without-money/