Jak zdobyć pamiątkowe skórki na broń z CSGO Rio Major?


Pamiątki są dużą częścią każdego dużego wydarzenia Counter-Strike: Global Offensive, a Rio Major nie jest wyjątkiem.

Nawet gracze CSGO, którzy nie interesują się sceną e-sportową, mogą docenić zdrowy zastrzyk zarówno naklejek, jak i pamiątkowych skórek do gry. Jednak fani, którzy wracają do CSGO na czas, mogą nie zrozumieć ogromnego remontu Valve w przypadku pamiątkowych przypadków. Oto jak zdobyć pudełka z pamiątkami z Rio Major i co można z nich wyciągnąć.

Aby zdobyć pamiątkowe skórki do Rio Major, gracze CSGO muszą kupić przepustkę dostępu do Rio Major od Steam lub klienta w grze za 10 USD. Po zakupie mogą kupić pamiątkowe żetony po 3 dolary za sztukę. Po rozpoczęciu turnieju 31 października 2022 r. gracze CSGO mogą wymienić jeden token na pudełko z pamiątkami reprezentujące konkretny mecz Rio Major.

Gracze CSGO, którzy chcą maksymalnej liczby pamiątek za dolara, mogą kupić ulepszoną przepustkę Rio Major za 18 USD. Pochodzi z trzema pamiątkowymi żetonami po dolarze za zwykłą cenę. Możliwe jest również zdobycie większej ilości pamiątkowych żetonów za darmo, pomyślnie przewidując wynik trzech etapów turnieju. Oczywiście oba pakiety zawierają również pamiątkową monetę, którą można ulepszać.

Co znajduje się w pudełkach z pamiątkami CSGO Rio Major?

W oparciu o poprzednie skrzynie z pamiątkami, pamiątkowe skórki Rio Major będą zawierać oryginalne skórki map oraz kolekcję 2021 wprowadzoną w Operacji Riptide.

Odkąd Operacja Riptide wprowadziła nowe kolekcje skórek 2021 dla Train, Mirage, Dust_2 i Vertigo, Valve wycofało stare kolekcje pamiątkowych skórek na rzecz nowszych wariantów. Dzięki temu możliwe jest, choć niezwykle rzadkie, otwieranie pamiątkowych wariantów niezwykle wartościowych skórek, takich jak AK-47 | Złota Arabeska czyli AWP | Pustynna Hydra.

Jeśli chodzi o mapy, które nie otrzymały kolekcji skórek 2021, nadal będą wypuszczać pamiątkowe skórki ze swoich starszych kolekcji. Dotyczy to Starożytnych, Inferno, Nuke i Overpass. Choć nie są tak modne jak skórki Riptide, te skrzynki wciąż zawierają wiele sokowirów, w tym AK-47 | Panthera onca i M4A1-S | Arcydzieło.Źródło : https://win.gg/news/how-to-get-souvenir-gun-skins-from-the-csgo-rio-major/