Jak zdobyć monetę CSGO na 10. urodziny, zanim zniknie na zawsze?


Czas świętować 10. urodziny Counter-Strike: Global Offensive. Gracze CSGO, którzy chcą upamiętnić tę okazję, mogą teraz zdobyć urodzinową monetę w grze.

CS10 jest nieco niezręczny dla fanów CSGO. Valve tradycyjnie nie zapewniło fanom taktycznej strzelanki efektownych wydarzeń ani upamiętnienia specjalnych okazji. Dziesiąte urodziny CSGO nie zostały całkowicie zdmuchnięte przez Valve, ale nie miały też długo oczekiwanej aktualizacji gry Source 2, o której wiadomo, że istnieje w ukrytych plikach i o której nawet sugerowali twórcy treści. Zamiast tego gracze otrzymują naklejki, nowe mapy dodane do konkurencyjnego dobierania graczy i czapki imprezowe.

W ramach upamiętnienia tej okazji gracze otrzymują również dostęp do monety urodzinowej. Będzie on dostępny tylko przez krótki czas, więc gracze powinni go podnieść, póki mogą.

Jak zdobyć monetę CSGO na 10. urodziny?

Gracze mogą zdobyć urodzinową monetę CSGO, zdobywając XP i awansując w tygodniu, w którym przypada 10. rocznica.

Sposób na zdobycie monety jest prosty. Gracze muszą zdobyć tylko jeden poziom, aby otrzymać gwarantowany drop monety. Nic nie trzeba kupować, a gracze mogą zdobywać poziom za pomocą XP zdobytych w dowolnym trybie gry.

Gracze mogą to zrobić w trybie konkurencyjnym, swobodnym lub skrzydłowym. Dobrą wiadomością jest to, że pojawiło się wiele interesujących nowych opcji, w tym oficjalne dobieranie graczy do nowo wydanego Toskanii, obok Anubisa i Breacha.

Kiedy mogę otrzymać monetę CSGO na 10. urodziny?

Monety CSGO na 10. urodziny są dostępne w grze od 16 do 23 sierpnia. Każdy gracz, który awansuje w tym tygodniu, otrzyma monetę jako drop.

Po 23 sierpnia moneta znika i prawdopodobnie nie wróci. Fani CSGO, którzy chciwie zbierają przedmioty w grze, w tym monety, powinni rzucić się na to tak szybko, jak to możliwe, aby upewnić się, że ich nie przegapią.

Źródło : https://win.gg/news/how-to-get-the-csgo-10th-birthday-coin-before-its-gone-forever/