Jak ukończyć wszystkie misje trzeciego tygodnia w CS:GO Operacja Riptide


To początek trzeciego tygodnia Operacji Riptide, z nową kolekcją cotygodniowych misji do wykonania w najnowszej CS:GO operacja.

Ukończenie tych misji nagrodzi Was nawet sześcioma dodatkowymi gwiazdkami, które mogą zostać przeznaczone na odblokowanie nowych skórek, agentów i naklejek ze sklepu Operacji. Nawet jeśli osiągniesz limit sześciu gwiazdek, możesz zdobyć wszystkie osiem dostępnych gwiazdek i poprosić je o zwiększenie liczby PD dla Twojego profilu.

Nie musisz wypełniać ich przed końcem tygodnia, a mimo to możesz wrócić i ukończyć wyzwania z pierwszego i drugiego tygodnia.

Oto, jak ukończyć wszystkie różne misje w Operacji Riptide w trzecim tygodniu.

Nakładaj graffiti w różnych miejscach Dust II podczas meczów swobodnych

Jest to wyjątkowa misja, która będzie wymagać namalowania graffiti w maksymalnie 10 różnych miejscach na kultowej mapie Dust II podczas rozgrywki w trybie swobodnym. Zanim ustawisz się w kolejce, upewnij się, że na ekranie wyposażenia w ekwipunku w grze nałożono graffiti. Następnie spryskaj graffiti nawet w 10 z tych miejsc na Dust II:

  • Odrodzenie CT
  • Bombsite A
  • Dół
  • Bombsite B
  • Drzwi środkowe
  • T spawn
  • Wybieg dla modelek
  • Tunel górny
  • Długie drzwi
  • Środkowy

Nie musisz zdobywać wszystkich 10 w jednym meczu, aby zdobyć punkty. Możesz też zrobić częściowy postęp; jedno oznaczone miejsce daje jedną gwiazdkę, łącznie siedem miejsc daje dwie, a wszystkie 10 miejsc daje trzy.

Wygraj 21 rund lub jeden mecz Wingman na Ravine

Wąwóz to jedna z dwóch nowych map Wingman dodanych podczas Operacji Riptide, obok „Ekstrakcja”. Możesz zdobyć trzy gwiazdki, wygrywając 21 rund lub jeden mecz, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.

Zabij karabinem snajperskim w Guardian: Blacksite

Guardian: Blacksite zadebiutował w pierwszym tygodniu, kiedy gracze musieli przetrwać atak powietrzny spadochroniarzy. Zdobądź określoną liczbę zabójstw karabinem snajperskim, aby zdobyć dwie gwiazdki.

Zadaj łącznie 2000 obrażeń lub 1000 obrażeń w jednym meczu Powtórek

Retakes to jeden z najpopularniejszych dodatków do trybu gry, który stawia graczy w scenariuszach retake cztery na trzy w jednym miejscu. Stało się podstawą dla graczy rozgrzewających się przed meczami konkurencyjnymi obok deathmatchu. Zadaj 2000 punktów ogólnych obrażeń lub 1000 w jednym meczu. Powinno to odpowiadać łącznie około 20 zabójstwom solo lub 10 zabójstwom w jednym meczu.Source : https://dotesports.com/counter-strike/news/how-to-complete-all-week-3-missions-in-operation-riptide