Najlepsze mapy do surfowania w CS:GO dla początkujących

Czy wiesz, że surfowanie to subkultura w grze CS:GO?

Surfowanie to popularny tryb gry w Counter-Strike: Global Offensive, w którym gracze wykorzystują mechanikę gry, aby jeździć po ukośnych rampach i zboczach. Chociaż surfowanie nie jest głównym celem gry, to wiele osób opanowało tę sztukę i czerpie z tego wiele frajdy. W tym artykule przedstawimy, jak surfować w CS:GO, a także 3 najlepsze mapy do surfowania dla początkujących.

Czym jest surfowanie w CS:GO?

Surfowanie w CS:GO to popularny tryb gry, w którym gracze jeżdżą po ukośnych rampach, próbując przeskoczyć do innych, aby przejść przez mapę i zakończyć. Podczas surfowania kontrolujesz ruch postaci w pionie i kierunek za pomocą myszy i poruszając kamerą. Surfowanie pomaga w poruszaniu się, stabilności celowania i kontroli.

Dlaczego warto surfować w CS:GO?

Surfowanie to subkultura w grze CS:GO, która narodziła się z usterki w Counter-Strike: Source około 2008 roku. Obecnie w CS:GO jest około 2000 map do surfowania, a prace nad kolejnymi są w toku. Surfowanie pomaga w poruszaniu się, stabilności celowania i kontroli. Ponadto, Valve jest otwarte na to, by ich społeczność mogła bawić się grą, używając i tworząc modyfikacje, które stale zawierają dziwne, ale świetne mapy, nowe tryby gry, broń i nie tylko.

Jak surfować w CS:GO?

Aby surfować w CS:GO, musisz zrozumieć, że nauka i opanowanie wymaga cierpliwości. Podczas surfowania skakanie i kucanie nie mają znaczenia, więc trzymaj palce z dala od spacji i klawisza CTRL. Podnieś nóż, aby poprawić szybkość ruchu. Wskocz na górny róg rampy i kontroluj ruch w pionie i kierunek za pomocą myszy i poruszając kamerą. Wszystkie te kroki mogą wydawać się na początku skomplikowane, ale staną się łatwe, im więcej będziesz ćwiczył swoje umiejętności surfowania w CS:GO.

Top 3 mapy dla początkujących, aby nauczyć się surfować w CS:GO

  • surf_whiteout – prosta mapa o tematyce narciarskiej
  • surf_mesa – imponująco wyglądająca mapa z motywem pustyni
  • surfowanie_początkujący – najlepsza mapa do grania, jeśli po raz pierwszy uczysz się surfować w CS:GO

Surfowanie to subkultura w grze CS:GO, która może przynieść wiele frajdy. Aby zostać dobrym surferem, musisz ćwiczyć i być cierpliwym. Wykorzystaj najlepsze mapy dla początkujących, aby nauczyć się surfować w CS:GO. Powodzenia!

Źródło: fpschampion.com.