Jak skonfigurować powiązanie rzutów z przeskoku w CS:GO


Zapewne widziałeś, jak zawodowy gracz CS:GO rzucił podczas meczu bardzo skomplikowany granat dymny, który wylądował na jakiejś absurdalnej pozycji i pozwolił drużynie gracza z dużą łatwością przeprowadzić atak na określoną pozycję, a może na gracza, którym grałeś w Counter-Strike: Global Offensive Competitive Matchmaking lub znajomego, który przeczytał nasze samouczki dotyczące dymu, ale z jakiegoś powodu po prostu nie podzielił się nimi z tobą. W każdym razie Prima Games jest tutaj, aby zapewnić wszelką pomoc, jakiej potrzebujesz w CS:GO, a my zajmiemy się konfiguracją wiązania rzutu z wyskoku w CS:GO, z którego będziesz mógł korzystać z łatwością.

Jak wykonać wiązanie z wyskoku w CS:GO

Powiązanie rzutu z wyskoku jest napisane tak, aby zapewniało precyzyjne i spójne wyczucie czasu rzucania granatów dymnych.
Z pewnością możesz ręcznie nacisnąć mysz 1 i spację (lub kółko przewijania myszy, które powinno być twoim wiązaniem skoku), ale dokładne wyczucie czasu zajmie ci wieki praktyki i zawsze jest miejsce na błędy, więc powinieneś po prostu spróbować aby tego uniknąć.

W twoim steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo\cfg możesz edytować swój plik CFG lub utworzyć plik autoexec.cfg (albo tworząc nowy plik .txt za pomocą notatnika, a następnie zmieniając nazwę rozszerzenia na .cfg lub znajdując inny losowy plik .cfg, opróżniając go i zapisując jako autoexec .cfg w tym folderze.

alias „+skok” „+skok;-atak”
alias „-skok” „-skok”
wiązanie „ALT” +przeskok

ALT może być dowolnym innym klawiszem, który chcesz i uważasz za wygodny.

I masz to. Teraz możesz do woli bawić się granatami dymnymi.

Teraz, gdy jesteś gotowy, aby zacząć rzucać dymem, polecamy nasze przewodniki po dymie dla trzech najpopularniejszych map CS:GO w rywalizacyjnym matchmakingu:Źródło : https://primagames.com/tips/how-to-set-up-a-jump-throw-bind-in-csgo