Jak się do tego zabrać


Wielu uważa, że ​​Nintendo DS nie jest odpowiednim urządzeniem do grania w strzelanki FPS.

Jeśli jednak ci ludzie dokładnie przyjrzą się różnym aspektom tej konsoli do gier, mogą zmienić zdanie. Na przykład fakt, że ten system obsługuje wiele portów Call of Duty, daje wyobrażenie o jego niezawodności i wydajności.

Przeczytaj także: Call of Duty 2023: Przeciek mógł ujawnić pierwsze obrazy nadchodzącej gry

Podczas gdy klasyczna przenośna wersja tej konsoli do gier została wycofana z rynku kilka lat temu, firma planuje jej ponowne uruchomienie w nowym awatarze. Tymczasem możesz cieszyć się grą w Counter-Strike na Nintendo DS. Gracze mogą pobrać dobrze zaprojektowaną wersję alfa, stworzoną przez renomowanego programistę, który pracował nad GameBoyem, Nintendo DS, Wii, PSVita i innymi grami.

Na filmie, do którego link znajduje się poniżej, możesz zobaczyć podgląd gry rozgrywanej na konsoli Nintendo DS. Oferuje również wgląd w niektóre interesujące rzeczy, które możesz zrobić w grze.

Port Counter-Strike dość dobrze wykorzystuje ograniczoną liczbę opcji sterowania dostępnych na Nintendo DS. Nie przegapisz myszy w pobliżu, dzięki wysoce responsywnemu ekranowi dotykowemu, który sprawia, że ​​proces grania jest bardzo płynny i wygodny. Wersja, która jest tutaj używana, wydaje się być obniżoną wersją Counter-Strike Source, która jest jedną z najczęściej granych wersji gry.

Fewnity, twórca gry, udostępnił linki, które umożliwiają pobranie wersji alfa gry za pośrednictwem Mediafire lub MEGA. Jeśli nie jesteś dobrze zaznajomiony ze sceną homebrew, która umożliwia realizację takich projektów, możesz zapoznać się z rozbudowanym przewodnikiem lub sprawdzić serwer Discord tego projektu.

Dzięki homebrew zarówno użytkownicy Nintendo 3DS, jak i 2DS mają możliwość zagrania w tę wersję. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat grania w tytuły DS, możesz zapoznać się z tym przewodnikiem tutaj. Oprócz posiadaczy Nintendo DS, w tę wersję mogą zagrać nawet ci, którzy mają PlayStation Vita, jak widzieliśmy kilka miesięcy temu.

Źródło : https://www.nashvillechatterclass.com/playing-counter-strike-on-a-nintendo-ds-how-to-go-about-it/53356/